2 Kişilik Online Oyunlar Mobil Öneriler!

0
144
2 kişilik online oyunlar mobil

İnsanların karantina döneminde canın sıkılmasından dolayı bir sürü mobil oyun oynayıp zaman geçirmişlerdir. Özellikle aile ortamında kalabalık olan evlerde kardeşleriniz veya aile apartmanı ise kuzenleriniz ile oynayabileceğiniz bazı keyifli oyunlar bulunuyor. Biz de bu güzel oyunları bulup sizin için bir liste halinde hazırladık. 2 kişilik online oyunlar mobil yazımıza başlayalım.

2 Kişilik Online Oyunlar Mobil

Bu liste sizin oyun arama işlemi ile zaman kaybetmemeniz ve kolay biçimde yeni oyunlara ulaşmanız amacıyla hazırladık. Listeyi kişisel olarak hazırladığımız için sizin beğenmediğiniz veya istemediğini oyun gelme ihtimali var. Biz de bu duruma biraz yanıt olsun diye oyunlar hakkında kısada olsa bir bilgilendirme yapacağız. Siz bu içeriğe göre istediğiniz oyunu seçebilirsiniz. Ayrıca Mobil oyun önerileri hakkında olan yazımıza bir bakmayı unutmayın.

2 kişilik online oyunlar mobil

  • Among Us son zamanlarda yayıncılar tarafından bilgisayar üzerinden çok oynanan oyunun mobil platformlar için çıkan sürümüdür. Arkadaşlarınız ile keyifli vakitler geçirmeniz için çok uygun bir oyundur. Görevler yapıp hainler sizi öldürene kadar hainleri belirlediğiniz bir oyun.
  • 8 Ball Pool: İsimli bu oyunumuzda bilardo oyunlarını seven arkadaşlar için en iyi oyun olabilir. İçerisinde bulunan özelleştirme ve arkadaşlarınız ile oynama sistemi oldukça başarılı yapılmış.
  • Kurtadam Online: İsimli bu oyun ise bizim bildiğimiz vampir-köylü oyununu oynamanızı kolaylaştırıyor. Rol dağılımı ve rol özellikleri kullanımı konusunda gayet elverişli.
  • Brawl Stars: Savaş ve strateji oyunları konusunda usta olmuş olan Supercell firmasının son oyunudur. Bu oyunda arkadaşlarınız ile keyifli savaşlar yapabilirsiniz. Ayrıca Brawl Stars hakkında önemli bilgiler için bir yazı bırakıyorum bence bir bakın.
  • Mobile Legends: İsimli bu oyun MOBA yani bilgisayar üzerinde bulunan LOL oyunu ile aynı yapıya sahiptir. Mantık olarak üç koridorlu bir harita üzerinde 5 VS 5 maç yapma biçiminde açıklanabilir.

2 kişilik online oyunlar mobil yazımızın sonuna geldik. Fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=BCJey2WpWHU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here