AFK Arena ile Savaşın Keyfini Çıkarın!

0
76

AFK Arena ile savaşın keyfini çıkarın! Lilith Games tarafından geliştirilen aksiyon oyunumuz AFK Arena, yeni oyuncularını bekliyor. 60’dan fazla karakter, mükemmel grafikler ve yüzlerce savaş alanı ile adeta oyuncuları büyüleyen bu oyunu ayrıca Bluestack kullanarak bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz. İşte detaylar!

AFK Arena Nedir?

Çin’li oyun firması Lilith Games tarafından geliştirilmiş olan AFK Arena RPG tarzı oyunlardan biridir. Oyun içinde sunduğu eşsiz özellikler ile oyuncularının her birini büyüleyen oyunumuz geliştiriciler tarafından hala güncellenmeye devam etmekte. Oyunun yapımcısı Lilith Games, Rise of Kingdoms ve Soul Hunters gibi birçok ünlü oyununda sahibidir. Sizde bu eşsiz dünyaya katılmak ister misiniz? Ayrıca bu oyunu Bluestack kullanarak bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz.

AFK Arena bluestacks indirme butonu
Görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz

Karakter Seçiminiz Çok Önemli!

AFK Arena’da savaşan oyuncular için karakter seçimi oldukça önemlidir. Sadece güçlü karakterler seçmeniz sizi asla zafere ulaştırmayacaktır. Önemli olan karakter sınıflarını ve özelliklerini inceleyerek en iyi desteyi kurmaktır. Karakterlerin saldırı güçleri kadar HP’leri de çok önemlidir. Savaştıkça karşınıza yeni kahramanlar çıkacak ve takımınıza eşsiz özellikler katacaktır.

AFK Arena Mirael Karakteri
Büyücü Karakteri Mirael

Savaş sırasında seçtiğiniz kahramanları doğru şekilde konumlandırmanız da size avantaj sağlayacaktır. Oyunda ki savaşlar otomatik olarak ilerlese de oyunu bu şekilde kazanabileceğinizi düşünmeyin. AFK Arena bir strateji oyunudur ve sadece en iyi dizilimi, en iyi karakter seçimini yapan oyuncular zafere ulaşacaktır. O halde gelin ve bu savaşa sizde katılın!

Lonca’ya Katılmak Avantaj Sağlar

AFK Arena’yı ilk kez oynayan oyuncuların Loncaya katılmasını tavsiye edebiliriz. Bu sayede yalnızca Loncada harcanabilecek ganimetlere erişebilir ve Lonca Bossları ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca karakter teçhizatlarınızı en iyi geliştirebileceğiniz yerlerden biri Loncadır. Dilerseniz Loncada yeni insanlar ile tanışabilir ve yeni etkinliklerden de kolaylıkla haberdar olabilirsiniz. Oyun içerisinden eklediğiniz arkadaşlar size oldukça avantaj sağlar. Arkadaşlarınızın yolladığı kalpler sayesinde ek karakterler satın alabilir ve takımınızı güçlendirebilirsiniz.

Bluestack ile Bilgisayardan Oynayabilirsiniz!

AFK Arenayı dilerseniz bilgisayardan da oynayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit. Size verdiğimiz linkten Bluestacks‘i bilgisayarınıza kurarak mobil oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden mobil oyunları oynamak size oldukça avantaj sağlayacaktır.

AFK Arena indirme butonu
Görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here