Among Us Arkadaş Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

0
160
Among Us Oyununda Nasıl Arkadaş Eklenir

Among Us Arkadaş Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır? Son dönemde oldukça popüler olan ve InnerSloth oyun stüdyosu tarafından 15 Haziran 2018 tarihinde piyasaya sürülen Among Us oyununu nasıl arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğinizden bahsedeceğiz.

Among Us Arkadaş Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi son döneme damgasını vuran Among Us oyunu Twich, Youtube gibi sosyal medya platformlarında da sık sık oynanmakta olup izleyicisinde ilgisini fazlasıyla çekmeyi başarabilmiş bir oyundur.Fakat ne yazık ki Among Us oyununda arkadaş ekleme özelliği bulunmamakta. Bunun yerine InnerSloth ekibi arkadaşlarınız ile birlikte oynamanız için her oyun odasını kısa bir kod ile isimlendirerek arkadaşlarınızın bu kod ile odaya katılabilmesini sağlamıştır. “Peki oyun odası nasıl kurulur ve oda kodu nasıl bulunur?” biraz da bunlardan bahsedelim. Öncelikle oyunun ana menüsünde solda bulunan Local butonu ile aynı internet ağında bulunan arkadaşlarınız ile rahatça oynayabilirsiniz fakat aynı ağı kullanmıyorsanız sağ tarafında bulunan Online butonuna basarak server’a giriş yapabilirsiniz.

Among Us Oyununda Nasıl Arkadaş Eklenir

Ardından ise en üstte bulunan host tuşu ile dilediğiniz şekillerde oyun odasını kurabilirsiniz. Odayı kurduktan sonra lobide alt kısımda bulunan CODE kısmını arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınız ise bu kodu menüde bulunan Private bölümüne yazarak oyun lobisine katılabilirler. Sevgili Oyunoxs okurları bugün sizlere Among Us oyunundan ve arkadaşlarınız ile nasıl birlikte oynayabileceğinizden bahsettik. Eğer Spider-Man Miles Morales Hakkında Detaylar yazımıza bakmadıysanız, bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here