Among Us Matchmaker İs Full Hatası Çözümü

0
138
Among Us Matchmaker is Full

The Among Us Matchmaker is Full hatası bizim gibi Among Us oyuncuları tarafından tam bir baş belası olmuş durumda bu nedenle bizde bu konuyu en güzel şekilde çözüme ulaştırmaya çalışacağız. Hatayı net olarak nedeni ile belirleyip açıkladık. Bu konu hakkında genel detayları anlattık.

Among Us Matchmaker is Full Hatası Nedeni

Genel anlamda oyunu oynayıp bu hatayı hiç almayan oyuncu varsa kendinin ne kadar şanslı bir insan olduğundan haberi yoktur. Çünkü oyunu oynamış neredeyse herkes bu sinir bozucu hatayı almıştır. Bu hata siz bir oda kurmaya ya da odaya girmeye çalıştığınız zaman bu yazıyı size gösterip oyuna sizi sokmuyor. Anlamı ise tüm eşleştirmeler dolu bir süre bekleyip tekrardan deneyin demek. Bildiğiniz üzere Among Us üst düzey pahalı bir firma tarafından yapılmadığı için içerisinde birçok hata bulunduruyor. Ancak bunlardan en kötü ve sinir bozanı ise bu hata oluyor. Oyunu en kolay biçimde oynamanız için bağlantı ve yeterli sunucu desteği gerekiyor. Bu konuda oyun biraz daha geliştirilmeli.

Among Us Matchmaker is Full
Among Us Matchmaker is Full

Çözüm Yöntemi

Bu kısımda en basit yöntemlerden bahsedeceğim eğer bu yöntemler sizin işinize yaramıyorsa alt kısımda bulunan paragraftan diğer ekstra yolları da deneyebilirsiniz. İlk olarak verdiği uyarıda anlattığı gibi bir süre bekleyip ondan sonra oyuna girme işlemini yapmanız belki sizin sorununuza cevap olabilir. Ancak daha net yöntem olarak sağ alt köşede bulunan kısımdan sunucu bölgenizi değiştirmeniz oldukça kullanışlı olacaktır. İster yeni bir bölgede oynamaya başlayın isterseniz diğer sunucuda bir kere gir çık yapmayı deneyin.

Alternatif Yollar

Diğer yöntemlerden birisi ise eğer daha az kişi ile oynayacak iseniz daha az kişilik odalar kurmanız iyi bir çözüm olacaktır. Hem de harita konusunda aynı biçimde denilebilir. Harita değiştirip kurmayı deneyin kurulma ihtimalini artıracaktır. Ayrıca bir kaç kez üst üste deneme yaptığınız zaman aralarından birinde kurulma işlemi gerçekleşebiliyor. Ancak en son çare olarak oyunu açıp kapatmayı deneyebilirsiniz. Among Us Matchmaker is Full yazımızın sonuna geldik. Ayrıca Among Us ne kadar internet kullandığını öğrenmek istiyorsanız buraya bir yazı bırakıyorum bir bakın derim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here