Among Us Mobil Hile Yapımı Bulunuyor Mu?

0
153
Among Us mobil hile

Among Us mobil hile yapımı hakkında birçok soru internette ve çoğu sosyal medya platformlarında bulunuyordu. Biz de bu soruya cevap olması amacıyla bu yazımızı hazırlamaya karar verdik. Oyun içerisinde bulunan bazı hile türlerinden ve bu hilelerin kullanımından bahsettik. Ekstra olarak nereden indirildiğini ve sorunsuz çalışabiliyor mu bunları detaylı biçimde sizlere anlattık.

Among Us Mobil Hile Türleri

Öncelikle birçok oyunda bulunan bazı alışılmış hile türleri vardır. Bu hilelerden en çok bilinen türü ise speed yani hız hilesidir. Elbette bu oyunda da bir hız hilesi bulunuyor ve karakteriniz daha hızlı koşuyor. Diğer oyunlara benzeyen diğer bir hile ise ışınlanma hilesi oluyor ve bu hile ile kolayca bir yerden bir yere vent yani tünel kullanıyormuş gibi gidebiliyorsunuz. Ancak çoğu oyuncunun kullandığı hile ise aksesuar yani kozmetik ürünler paralı olsa dahi kullanma hilesi bulunuyor. Diğer oyuncu kısmı ise kendini imposter yapmak için hile istiyor ve bu tarz hilelerde oyun içerisinde bulunuyor. Belkide iki takıma da fayda sağlayan dediğimiz hile ise harita bilgisi konusunda olan hiledir. Mesela burada kaç kişi var kim ölmüş gibi önemli bilgilere sahip oluyorsunuz. Hem masumken hem de katilken rahat biçimde iş yapabilecek bir hile diyebilirim.

Among Us mobil hile
Among Us mobil hile

Hile Kullanımı

Kullanım konusunda insanların hakkını yiyerek oyunlarını bozduğunuz için kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmem. Ancak arkadaşlarını trolleyip yani kandırıp şakalaşarak eğlenmek için hileleri kullanmanız keyifli olacaktır. Normal oyunculara yaptığınız zaman insanların çok sinirini bozarsınız ve oldukça çok küfür yersiniz.

İndirme Konusunda Uyarılar

İndirme kısmı için ben bir site öneremem çünkü hiçbir sitenin ne kadar güvenilir olduğu hakkında bir fikrim yok. Bazı siteler bu yolu kullanarak insanların bilgilerine erişip onları tehdit ediyor ya da banka hesaplarını kullanarak kendi hesabına para aktarıyor. En kolay olan kısmı ise sosyal medya ya da o tarz olan hesapları rahat biçimde ele geçiriyor. Bu nedenle ne APK yüklerken ne de ekstra bir hile yüklerken her siteye kolay biçimde güvenmeyin derim. Among Us mobil hile yazımızın sonuna geldik. Ayrıca Among Us Türkçe yapma hakkında olan yazımıza bir bakın derim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here