Among Us PC Nasıl İndirilir?

0
143
Among Us PC İndirme

Among Us PC Nasıl İndirilir? Son zamanlarda oldukça popüler olan Among Us oyununu hem mobilden hemde PC’den oynayabiliyorsunuz. Peki Among Us oyunu bilgisayara nasıl indirilir? Among Us oyununu nereden indirebilirim? Among Us oyununu oynamak için ne kadar harcama yapmam gerekiyor? Bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Among Us PC Nasıl İndirilir?

Among Us oyununu PC için indirmek istiyorsanız, Steam üzerinden indirebilirsiniz ancak Steam’de ücretsiz olarak alamıyorsunuz. Among Us oyununu oynamak için 10,50 TL harcamanız gerekiyor. Eğer oyuna sahipseniz kolayca indirebilirsiniz. Ama Steam kullanmayı bilmiyorsanız ve Among Us oyununu nasıl alacağınızdan bihaber iseniz, bu adımları takip ederek kolayca indirebilirsiniz;

  1. Steam hesabınız yoksa Steam hesabı açın.
  2. Steam istemcisine giriş yapınız.
  3. Steam aramaya yerine “Among Us” yazıp, aratınız.
  4. Among Us oyununu, Steam üzerinden 10,50 TL karşılığında alabilirsiniz.
  5. Among Us oyunu kütüphanenize eklenmiş olacaktır.
  6. Steam kütüphanenizde Among Us oyununu bulun.
  7. “İndir” seçeneğine basınız.
  8. Oyunun indirilme işleminin bitmesini bekleyiniz.
  9. İndirme işlemi sona erdikten sonra Among Us oyununa giriş yapabilirsiniz.

Among Us PC İndirme Nasıl Yapılır

 

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, “Among Us Bilgisayar İçin Nasıl İndirilir?” adlı yazımızın sonuna geldik. Eğer Among Us Arkadaş Ekleme isimli yazımıza bakmadıysanız, buradan yazımıza bir göz atabilirsiniz ve arkadaş ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here