Among Us Pet Hilesi Nasıl Yapılır?

1
351
Among Us pet hilesi

Among Us pet hilesi yapımı konusunda gerekli olan tüm soruları cevapladık. Genel anlamda herkes tarafından istenilen bu kozmetik ürünleri ve aksesuarları kolay biçimde para vermeden kullanma işlemine değinmeyi de unutmadık. Sadece pet yani evcil hayvan olarak değil diğer ekstra ürünleri sizler için eklemeyi bırakmadık.

Among Us Pet Hilesi Hakkında Genel Bilgilendirme

Oyun içerisinde bildiğiniz gibi birçok kozmetik ürün bulunuyor ve bu ürünleri sadece pet yani etrafınızda gezen evcil hayvan olarak adlandıramayız. Mesela farklı aksesuarlardan biri ise sizin kafanızda bulunan şapka biçiminde olan farklı eklentiler. Ayrıca farklı farklı kıyafetler kostümler giymek için belli başlı paketlerin ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. Bu ücretler ise paket halinde satılırken yaklaşık 20-30 TL civarı bir fiyata denk geliyor. Eğer parça parça alırsanız bu eşyalardan yalnızca bir tanesi bu düzeyde bir fiyata geldiği için çok daha pahalı değere denk geldiği için almak isteyenler paket halinde almalı ama bazı arkadaşlarımız öğrenci veya bu tarz bir kısma harcayabileceği bir bütçe olmadığı için ücretsiz bir şekilde erişmek istiyor. Bizde bu kısımda dikkat edilecek hususlara geçelim.

Among Us pet hilesi
Among Us pet hilesi Among Us pet hilesi

Önemli Uyarılar

İlk olarak bu tarz ücretsiz bazı şeyleri elde etmeye çalışırken en büyük risklerden biri virüsler olacaktır. Özellikle çeşitli gruplar sizlerin banka hesap bilgilerinize erişerek kendi hesaplarına para aktarmaya çalışacaktır. Diğer bir kısım olarak sosyal medya platformları veya e-posta hesabınız ile hesaplarınızı çalıp kendi lehinde bazı işler için kullanmaya çalışacaktır. Eğer bir şeyler aldığınız bir hesap ise bu hesabı satacaktır. Bu konuda daha güvenilir bir yapı sağlamak için güçlü bir şifreye sahip olmanız ve 2 adımlı kimlik doğrulama gibi güvenlik önlemlerinizi aktif etmelisiniz. Bu sayede hesabınızın çalınma ihtimalini daha azaltmış olacaksınız. Ancak tabi ki yinede lisanslı ürün kadar güvenli olmayacaktır.

Yapım Kısmı

Biz net olarak güvenilir bir site olarak site öneremeyiz. Çünkü diğer sitelerin yapısı hakkında bilgimiz yok. En düzgün yol olarak ise APK olarak yüklemek sizin için daha basit bir sistem olacaktır. Ekstra hile dosyası indirmek belki sizin oyununuzun bozulmasına ve hata vermesine neden olabilir. Among Us pet hilesi yazımızın sonuna geldik. Ayrıca Among Us Türkçe yapma hakkında olan yazımıza bir bakın derim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here