Android Oyun Tavsiyeleri Güncel 2020!

0
127
Android Oyun Tavsiyeleri

Son zamanlarda güzel ve popüler bir yeni mobil oyun çıkmadığı için herkes mobile oyun bulma konusunda sıkıntı yaşıyor. Bununla beraber bazı arkadaşlar arayıp zaman kaybetmek istemiyor. Bizde bu değerli zamanı daha iyi bir şey için harcayın diye bu yazıyı hazırladık. Android Oyun Tavsiyeleri hakkında olan bu yazımız hem çoklu oyunculu hem de tek başınıza olan oyunları derledik.

Android Oyun Tavsiyeleri

Oyunlardan parça parça bahsedeceğim. Bu kısımları tek kişilik, internet üzerinden çoklu oyunculu (online), yerel çoklu oyunculu olarak ayarladık. Android Oyun Tavsiyeleri kısmına geçelim.

Tek Kişilik Oyunlar

  • 2048 Charm: İsimli bir oyun var ve bu oyun içerisinden 2048 oyunu dışında bir çok 2048 hakkında mini oyun var ve size keyifli ufak oyunlar sunacaktır.
  • Rodeo Stampede: İsimli bu oyun kendi içerisinde bulunan bir dünya içerisinden bazı hayvanları rodeo yöntemi ile toplayarak hayvanat bahçenizi geliştirip yeni özellikler açmaya bağlı tatlı grafikleri olan bir oyundur.
  • Criminal Case: İsimli oyunumuz eskiden Facebook üzerinde çok oynanan bir dedektiflik oyunudur. Polis olarak işe başlayıp suçları çözerek ilerlediğiniz hikayeli bir oyun.
Android Oyun Tavsiyeleri
Criminal Case

Online Oyunlar

  • Brawl Stars: Savaş ve strateji oyunları konusunda usta olmuş olan Supercell firmasının son oyunudur. Bu oyunda arkadaşlarınız ile keyifli savaşlar yapabilirsiniz. Ayrıca Brawl Stars hakkında önemli bilgiler için bir yazı bırakıyorum bence bir bakın.
  •  Mobile Legends: İsimli bu oyun MOBA yani bilgisayar üzerinde bulunan LOL oyunu ile aynı yapıya sahiptir. Mantık olarak üç koridorlu bir harita üzerinde 5 VS 5 maç yapma biçiminde açılanabilir.
  • 8 Ball Pool: İsimli bu oyunumuzda bilardo oyunlarını seven arkadaşlar için en iyi oyun olabilir. İçerisinde bulunan özelleştirme ve arkadaşlarınız ile oynama sistemi oldukça başarılı yapılmış.

Yerel Çoklu Oyunculu Oyunlar

  • Arkadaşlarına meydan oku: İsimli bu oyunda ise farklı iddialar ile arkadaşlarınızla bazı mini oyunlarda kapışıyorsunuz ve size keyifli sonuçlar ortaya çıkarabiliyor.
  • Stickman Partisi: İsimli oyunda ise bazı mini oyunlar ve masa oyunlarının dijital hale çevrilmiş hali bulunuyor. Bilgisayarda bulunan Pummel Party oyununa benziyor diyebilirim.
  • Kurtadam: İsimli bu oyun ise bizim bildiğimiz vampir-köylü oyununu oynamanızı kolaylaştırıyor. Rol dağılımı ve rol özellikleri kullanımı konusunda gayet elverişli. İsterseniz online versiyonunu indirip deneyebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here