Art of Conquest: Dragon Dawn ile Gücünü Herkese Göster!

0
61
Art of Conquest: Dragon Dawn Bluestacks

Bugün sizler için Art of Conquest: Dragon Dawn oyununu inceledik. Bu oyuna nasıl ücretsiz bir şekilde erişebileceğinizden bahsettik. Bluestacks kullanarak nasıl daha kolay bir şekilde oynayabileceğinizi anlattık. Gelin bu güzel oyuna yakından bakalım.

Art of Conquest: Dragon Dawn Genel Bilgi

Kısaca oyunun hikayesinden ve dünyasından bahsetmek istiyorum. Oyun ejderhaların hüküm sürdüğü bir evrende geçiyor. Arkadaşlarınızla beraber toplanıp bu ejderhalar ile savaşabilir başka oyuncuların kalelerini kuşatabilir ve ele geçirebilirsiniz. Art of Conquest: Dragon Dawn’da zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyecek ejderha inlerinde kaoslar estireceksiniz. Kendi krallığınızı korumak için ejderha kesecek ve daha da güçleneceksiniz. Art of Conquest: Dragon Dawn’da, kendi ejderhalarına sahip olmak çok önemli. Birbirinden farklı ve değerli ejderha yumurtalarını toplayıp kendi ejderhalarının yumurtadan çıkmasını bekleyebilirsiniz. Ejderha inlerini basıp yeni ejderhalar keşfedebilirsiniz. Takımını güçlendirmek için güçlü ve yetenekli kahramanlardan destek alabilir, sana en çok uyan ve en özellikli ırkı seç ve güçlerine güç katabilirsiniz. Savaş meydanlarında korkusuz bir komutan gibi savaşçıları yönetebilirsiniz. Kaleler inşa edip geliştirerek yenilmez hale gelebilirsiniz. Altı krallığın hepsini alt ederek namını bütün dünyaya duyurabilir ve oyunun tadını daha iyi çıkartabilirsiniz.

Art of Conquest: Dragon Dawn bluestacks
Görsele tıklayarak yükleme ekranına gidebilirsiniz.

PC’de Oynamak Çok Kolay

BlueStack 4 yardımıyla bu oyunu oynamak çok kolay. Birkaç adımda nasıl bilgisayardan oynayabileceğinizi gösterdik. Gelin bakalım:

 1. BlueStack’in son versiyonunu yukarıya koyduğumuz linkten indirin ve yükleyin.
 2. Play Store’a girmek için Google hesabınız ile giriş yapın.
 3. Arama çubuğuna Raid Shadow Legends yazın ve arayın.
 4. İndirmek için oyunun görseline basın.
 5. Daha sonra oynatmaya başlamak için ekranınızdaki Shadow Legends ikonuna basın.

Oyun Özellikleri

Geliştirmeler
  • Farm Modu
  • Multi Instance
  • Macro’lar
  • Skriptler
Art of Conquest: Dragon Dawn indir
Görsele tıklayarak yükleme ekranına gidebilirsiniz.

Umarım işinize yaramış veya ilginizi çekmiştir. BlueStack’den tanıttığımız bir başka oyunda buydu. İlginizi çektiyse ve Art of Conquest: Dragon Dawn evrenini merak ettiyseniz verdiğimiz linklerden indirmeyi unutmayın. BlueStack kullanıcısıysanız yapmanız gereken çok kolay. Linke tıkladıktan sonra mavi Şimdi Aç yazısına tıklarsanız hemen indirirsiniz. Ayrıca RAİD: Shadow Legends da Teleria ve Star Trek adlı oyunları da merak ediyorsanız, tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi oyunlar Oyunoxs okurları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here