Assassin’s Creed Valhalla 30 Dakika Oynanış Videosu Yayında!

0
109
Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla 30 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı! Başlıklı yazımızda genel anlamda oyunu ve  yapısını inceledik. Oyun hakkında önemli bilgilere açıklamalara ulaşıp sizler için bu bilgileri derledik. Bu oyunun yapımcısının son açıklamalarını ve firmanın genel biyografisine değindik. Bunlar ve daha fazlası için sitemizde bulunan yazılara bakabilirsiniz. İşte tüm detaylar!

Ubisoft ve Açıklamaları

Genel anlamda oldukça değerli olan bu firma şuan güzel durumdadır. Yaptıkları oyunlarla ve yapacakları oyunlarla geleceği bu video oyunu markaları sebebiyle parlak görünüyor. Son zamanlarda yaptığı açıklamalardan en önemlisi artık oyunlarının birbirine çok benzer olduğunu fark ettiklerini söylemeleriydi. Gerçekten oyun mekanikleri ve yapısı olarak oyunları birbirine çok benzer yapıya sahiplerdi. Bu hatalarını erken fark etmemiş olsalar da fark etmeleri yeni oyunlar için insanların umudunu ateşlemeyi başardı. Herkes bu nedenle yeni çıkacak Assassin’s Creed Valhalla oyununu dört gözle beklemeye koyuldu. Bizde heyecanla yeni oyunu bekliyoruz.

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Serisi

Bu seri 2007 yılında başlayan uzun bir serüven diyebiliriz. İlk çıktığı zaman çok ilgi görmese bile ikinci oyunda tarih yazmıştır. Hem de eğer AC serisinin hayranlarına veya oyuncu kitlesine sorarsanız çoğu kişi en iyi oyun Assassin’s Creed 2 diyecektir. Şu anda son oyun olarak yer alan oyun ise Assassin’s Creed Odyssey’dir. Bu oyun ise 2018 yılında piyasaya çıkmıştır. Bu oyunumuz antik yunan temalı olarak tasarlanmıştır. Oyuncu kitlesi için gayet iyi bir oyun olarak görülmüş hatta bazı heykellerin cinsel organlarının gözükmesi konusunda haberlerle beraber gündeme gelmişti. Daha sonrasında düzenlemeler ile bazı ayarlamalar yaparak sorunu çözmüşlerdi. Yeni çıkacak oyunu ise önümüzdeki senenin başında bekliyorlar. Assassin’s Creed Valhalla viking teması bulundurmasıyla ilginç bir oyun olacağını bize anlatıyor.

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla 30 Dakikalık Oynanış Videosu

Yeni bir sistem yapısına geçmeyi planlarken birazcık God of War mekaniğine bürünmüş gibi geldi. Karakter kullanımı ve genel bağlamda hareketleri bir önceki oyuna göre ağırlaşmış ve viking silahlarını kullanım ağırlaştırılmış. Atmosfer işini zaten bir önceki oyunda da başarılı yapmışlardı tam beklenen düzeyde bir atmosfer yapısına sahip olmuş. Kombat sistemi ise bir önce çıkan oyundan örnek alınmış gibi sadece his ve görüntü kısmına el atmışlar. Sanırım can ve seviye barı tarzı gibi detayları değiştirme yoluna gitmişler. deniz savaşlarında eski oyuna benzerlikler var. Diyaloglar eski oyuna benzer tarzda yapılmış gibi geldi. Arayüzde pek bir değişiklik yapılmamış sanırım. Ayrıca Assassin’s Creed Valhalla detaylarına ulaşmak isterseniz bir yazı bırakıyorum. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here