Assassin’s Creed: Valhalla İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

0
100
Assassin's Creed Valhalla oynanış videosu

Ubisoft’un yeni Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed:Valhalla ilk oynanış videosu yayınlandı. Herkesin merak ettiği oyun olan Assassin’s Creed:Valhalla  bize neler sunuyor? İsterseniz sizlerle Assassin’s Creed:Valhalla’ya göz atalım.

Assassin’s Creed: Valhalla

Ubisoft Montreal’de geliştirilen, Assassin’s Creed Origins ve Assassin’s Creed Black Flag’ın ekibi tarafından yapılan Assassin’s Creed:Valhalla, oyuncuları efsanelere konu alan ve savaş masallarıyla büyüyen bir Viking akıncı Eivor’un destanını yaşamayı sunuyor. Gözleri büyüleyen bir Viking deneyimi sunan oyun, oyuncuları eski İngiltere’nin acımasız karanlık tarihine bırakarak onlara güzel bir açık dünya deneyimi sunuyor. Serinin bu son oyunu; yerleşim yerlerini genişletme, güçlerini pekiştirme, baskınlar ve etkilerini yayma gibi yeni özellikleri sunmakta.

Assassin's Creed:Valhalla oynanış videosu

Oyuncular bu Assasin’s Creed oyununda yeni olarak, erkek ya da kadın karakter seçebilmeyi, dövme, savaş boyası, saç ve teçhizatı özelleştirme gibi özelliklerden faydalanabilecek. Oyunda klan sistemi bulunduğundan siyasi ittifaklar, savaş kararları ve diyalog seçimleri büyük önem ifade ediyor. Bu yüzden akıllı seçimler yapmak çok önemli olacaktır. M.S. dokuzuncu yüzyılda sonsuz savaşlar ve azalan kaynaklarla beraber Norveç’ten sürülen insanlar vardı. Eivor’un Norsemen klanını buzlu Kuzey Denizi boyunca İngiltere’nin bölünmüş krallıklarına götürecekler. Klanlarınız için yeni bir gelecek planlamalı ve gücünüze güç katmalısınız. Kaynakları güvende tutmak için, ihtiyaç duyulan ganimetleri ve kaynakları toplarken Viking gemisini kullanabilirsiniz. Vikingler yeni evlerine yerleşmeye başladığı anda, onları putperest diye kınayan, uygar bir İngiltere’nin tek hükümdarı Wessex Kralı Aelfred ile Saksonlar’ın direnişi karşınıza çıkabilir. Her şeye rağmen Valhalla’ya ulaşmak için gerekli olanı yapmalısınız.

Assassin’s Creed:Valhalla Oynanış Videosu

Geçtiğimiz hafta duyurusu yapılan ve ilk videosu ile oyun sevenlerin karşısına çıkan Assassin’s Creed: Valhalla ilk oynanış videosu geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Bu oynanış videosu uzun bir demo yerine teaser videosu dediğimiz türde önümüze geldi. Xbox Series X için Microsoft’un gerçekleştirdiği özel sunumda yayınlanan ilk oynanış videosu, kısa olmasına rağmen oyunun genel yapısı ve özellikleri hakkında önemli fikirler gösteriyor. Ayrıca Assassin’s Creed: Valhalla Smart Delivery sistemini destekleyeceği de açıklandı. Yani oyunu Xbox One’da alırsanız Xbox Series X’ten de almanıza gerek olmayacaktır. Ayrıca Valorant Split haritası oynanış taktikleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here