Beşiktaş Espor Akademi Genç Yetenekler Arıyor!

0
120
Beşiktaş E-spor Akademi Yeni Yetenekler Arıyor

Futboldan bilinen bir takım olan Beşiktaş Twitter üzerinden gönderdiği bir tweet ile genç yetenekler aradığını duyurdu. Tweetin detaylarını ise sizler için hazırladık.

Kuralları Nelerdir?

  • Bir Espor takımında yer alabilmek için yeteneğinizi kanıtlamanız lazım Lol‘de ise bu yetenek Challenger yani en yüksek rank’da ki oyunculardır. LoL Espora girmek için ise TR yada EUWEST‘de Challenger olmanız lazım.
  •  Lise Veya Üniversite öğrencisi olmanız lazım.
  •  Oynadığınız oyun içi rolün de alıma etkisi var.
  •  Bu işi yapabilecek olan insanların düzenli olarak antrenmanlara katılmasında sorun yaşamaması  gerekiyor çünkü neredeyse 10 saat boyunca antrenman yaptıkları söyleniyor.
Beşiktaş E-spor Akademi Genç Yetenekler Buluyor
Takım Yeni Oyunculara Açık Durumda

Lol Espor Ne Zamandan Beri Devam Ediyor?

Lol’ün çıkmasından 1 sene sonra 2010’da başlanan turnuvaların öncesinde takımların kurulması ve oyuncu arayışından sonra turnuvalar yapılmaya başlandı. Takımlar büyük ödül için kıyasıya mücadele ediyorlar. Her turnuvada olduğu gibi ödülleri genellikle para olur. Türkiye de bir Stadyumu olan Lol’ün milyonlarca seveni ve takip edeni bulunmakta. Beşiktaş Espor Akademi, bilgisayar oyunlarına uzak olan taraftarların bile Futbol Takımı sayesinde büyük bir ilgi ile destekleyen binlerce kişiye sahip.

Beşiktaş Espor Akademi Ne Zaman Kuruldu Ve Kaç  Kupası Bulunmakta

2014 Yılında kurulan, önceki ismi Aces High olan, 18 Ocak 2015 tarihinde HWA Gaming’i 0-3 mağlup etmesinden sonra 20 Ocak 2015 tarihinde Beşiktaş ile anlaşan takımın ismi Beşiktaş Espor olarak değişti ve böylece dünyada ilk kez bir profesyonel Spor Kulübü espor Şubesi açtı. Beşiktaşın bu hareketi diğer kulüplere örnek oldu. Takım ilk kez düzenlenen ligin kış mevsiminin, normal sezonunu lider olarak tamamlayarak kış mevsimi finallerine katılmaya hak kazanmıştır. Finalde ise Dark Passage‘yi 3-0 mağlup ederek kupayı kazanmışlardır. 2015 Yılında LoL Uluslararası Wild Card Turnuvasına katılmaya hak kazanan takım finalde Brezilya takımı INTZ E-Sports‘u mağlup ederek turnuvayı şampiyonlukla tamamlamış ve 2015 Sezon Ortası Özel Turnuvasına katılmaya hak kazanmıştır. Takımın şuanda 4 Tane kupası bulunmakta. E-spor haberlerini kaçırmak istemiyorsanız sitemize göz atmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here