Bilgisayara Zula İndirme Nasıl Yapılır?

0
127
Bilgisayara Zula İndirme

Bilgisayara Zula İndirme bir çok kesim tarafından ve FPS oyuncuları tarafından soruluyordu. Bizde bu sorunuza net bir çözüm getirmek için bu yazıyı hazırladık. İlk olarak zula ve istediği bazı gereksinimler hakkında bilgilendirme yaptık daha sonra ise adım adım indirme işlemlerini anlattık.

Zula Hakkında Genel Bilgi

Zula Türk yapımı FPS oyunu olarak piyasaya çıksa da en çok tercih edilme sebebi düşük sistem istemesi oldu.  Bilgisayara Zula İndirme işlemi bu nedenle diğer oyunlara göre daha kısa ve kullanışlı biçimde oluyor. Elbette bu konuda diğer etkili olan konu bilgisayar özellikleriniz olacaktır. Onboard ekran kartı ile ve düşük işlemci ve 10 GB depolama alanı olan çoğu bilgisayar kaldırmaktadır. Ancak oyunu yüksek ayarlarda oynatmasını beklememelisiniz. Bu konu hakkında detaylı bilgi için Zula Nasıl kurulur yazımızı bırakıyorum.

Bilgisayara Zula İndirme

Bilgisayara Zula İndirme

İlk olarak Zula hesabı açmalısınız eğer varsa direk siteye girebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan indir tuşuna basarak hem indirme gereksinimlerine bakabilir hem de indirme kısmını başlatabilirsiniz. İndirme kısmında ilk olarak başlatıcı programı yani launcher’ı yükler. Sonrasında siz bu programı açarak kendi hesabınıza girmelisiniz. Hesabınıza girdikten sonra indirme işlemini başlatın. Oyunu indirme kısmı bittikten sonra kurulumu tamamlayıp oyununuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca oyuna sürekli güncelleme geldiği için oyunda bolca içerik bulabilirsiniz. İsterseniz aynı işlemleri Steam hesabınızdan yaparak oyunu oynayabiliyorsunuz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here