Black Ops Cold War Oynanış Videosu Yayınlandı!

0
115
Black Ops Cold War Oynanış Videosu

Çoğu Türk oyuncu tarafından en az bir kere oynamış olduğu Call Of Duty serisinin son oyunu olacak Black Ops Cold War Oynanış videosu yayınlandı. Bizde hem videoyu size göstermek hem de oyun hakkında önemli bilgileri sizlere aktarmak için bu yazıyı hazırladık. Elbette Call of Duty serisine genel anlamda değinmeyi unutmadık.

Call Of Duty Serisi

FPS oyun türünün en eski örneklerinden biri olan bu oyun birçok Türk oyuncu tarafından oynanım bir video oyunu serisidir. En son çıkardıkları Warzone oyunu ve yeniden yapılan Modern Warfare oyunları ile gündeme gelmişlerdi. Çok özel yorumlarda bulunulmasa da yeterince iyi yorum ve oyuncu kitlesine ulaşmıştı. Activision firması yapımı ve Blizzard  birlikteliği ile yapılan yeni bir oyun duyurdular bu oyun ise bizim inceleyeceğimiz Black Ops Cold War isimli olan bu oyun olacak. Eğer hiç Call of Duty oyunu oynamadıysanız internet kafede rahat biçimde rastlayabileceğiniz bir oyundur.

Black Ops Cold War Oynanış Videosu

Black Ops Cold War Oynanış Videosu

PS5 konsolu üzerinden oynanmış olan bir oynanış videosu yayınlandı. Genel anlamda atmosferi karanlık olsa da klasik Call of Duty aksiyonu ile gözümüze çarpıyor. Ayrıca Trabzon kentimizde bir hava alanında geçen sahnesi bizim dikkatimizi çekti. 16 Kasım 2020 tarihinde çıkması  beklenen bu oyun tahmini olarak 1980 veya 1970 yıllarında geçecek. İlk çıkarken beta halinde çıkacak ve 13 Kasım tarihinde sipariş alımları başlayacak. Konsollar dışında da PC üzerine de gelecek. Biraz daha gelişmiş ve kaliteli grafikleri aksiyon ile harmanlama işlemi bu kez nasıl yapılacak herkes merak içinde bekliyor. Ücret olarak A+++ kategorisine girdiği için 60 Dolar ya da 70 Dolar olarak belirlenecektir. Bu arada Call of Duty Mobile en iyi silahlar yazımıza bakmayı unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here