Brawl Stars Bea Karakter Rehberi ve İnceleme

0
158
Brawl Stars BeaKarakter Rehberi ve İnceleme

Brawl Stars Bea Karakter Rehberi ve İnceleme isimli yazımızda sizler için Bea karakterinin yapısını inceledik. Karakterimizi hem yapısı bakımından hem de özellikleri yani yetenekleri bakımından değerlendirdik. Hangi karakter ile daha uyumlu bir yapısı var ve avantajları ile beraber dezavantajları neler bunları ele alacağız. Şimdi detaylara geçelim.

Brawl Stars Bea Hakkında Genel Bilgi

Bea isimli bu karakterimiz oyuna yakın zamanda eklenen karakterlerden biridir. Adından anlaşılacağı üzere İngilizcede bee yani arı kelimesi ile bağlantılı olarak kendileri arı kostümü giymiş bir hanım efendidir. Bu karakter genel olarak arı atmaktadır. Kendisi sniper yani keskin nişancı türünde bir karakterdir. Dolaylı olarak yanında mekanik arısı bulunmaktadır. Tam manasıyla bir bal canavarıdır. Destansı bir karakter olan hanım efendimiz oldukça da şirin çizilmiştir. Kupa yolu ile değil savaş kutularından çıkartılarak sahip olabileceğiniz bir karakterdir. Bu karakterimizin açıklaması şu şekildedir:

Bea, çiçeklere ve böceklere bayılır. Düşmanlarına uzun mesafeden mekanik bir arı atar. Süper saldırısı ise öfkeli bir arı ordusudur!

Brawl Stars Bea karakter rehberi

Büyük İğne Saldırısı (Normal Saldırısı)

Açıklamasında Bea, uzun menzilli bir atış yapar. Atış hedefini vurduğunda bir sonraki atışı güçlendirir. Bu atış güçlendirmesi sayesinde saldırı gücü oldukça artabilmektedir. Her atışı 800 hasar veren bu saldırının menzili çok uzun ve doldurma hızı çok hızlıdır. Elbette bu değerler birinci seviyesinde geçerlidir.

Demir Kovan (Süper Saldırısı)

Açıklamasında Bea, jet gibi ilerleyen ve etrafa saçılan bir arı sürüsü yollar. Bu arılar çarptıkları düşmanı yavaşlatırlar. Bea karakteri bu sayede alan hasarı verme imkanı sağlamaktadır. Menzili uzun olan bu saldırının attığı her yedi arıdan biri 100 hasar vermektedir.

Ballı Şerbet Aksesuarı (Gadgets)

Aksesuarlar her karaktere 7. seviyeye ulaşınca savaş kutularından o karakter için çıkabilir. Maç başına kullanım hakkınız ise 3 kezdir. Bea, yere etrafı bal dolu bir arı kovanı bırakır. Kovanın çevresindeki bal, üstünde yürüyen düşmanları yavaşlatır.

Brawl Stars Bea
Uğur böceği kostümlü Bea karakterinin seçim menüsü

Anında Doldurma (Yıldız Gücü)

Bea’nın güçlü atışı düşmanı ıskaladığında bir sonraki güçlü atışı anında dolar. Tabi ki yıldız güçleri karakteriniz 9. seviye olduğunda o karaktere savaş kutularından düşer.

Baldan Ceket (Yıldız Gücü)

Bea, oyun dışı kalacak kadar hasar aldığında 1 canla hayatta kalır ve geçici bir kalkan kazanır. Yok edildikten sonra bu özelliği tekrar kullanabilir. Kaçma eylemlerinde oldukça etkili ve uzun süren bir deneyim sağlar.

Brawl Stars Bea Karakteri İpuçları

  • Saldırı gücü isteyen arkadaşlar için oldukça iyi bir seçim olacaktır.
  • 2400 sağlığı ve normal hareket hızı ile tam manasıyla güçlü bir sniperdir.
  • Bu karakterimiz El Primo ile gayet uyumludur ve yavaşlama taktiği El Primo’nun saldırıları için biçilmiş kaftandır.

Ayrıca önceden hazırladığımız Bibi için olan rehbere bakmanızı öneririm. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here