Brawl Stars Bibi Karakter Rehberi ve İnceleme

0
166
Brawl Stars Bibi

Brawl Stars Bibi karakter rehberi ve inceleme başlıklı yazımızda sizler için Bibi karakterini iki yönden ele aldık. İlk olarak genel karakter yapısı ve çizimi hakkında bazı bilgiler vereceğiz. Sonrasında ise özelliklerini inceleyeceğiz. Saldırılarını ve hangi karakter ile daha uyumlu bir sisteme sahip olduğunu değerlendireceğiz. Şimdi detaylarına geçelim.

Brawl Stars Bibi Hakkında Genel Bilgi

Bibi isimli bu karakterimiz hippi tarzına benzeyen kendine has tarzıyla takılan ve beyzbol seven bir karakterdir. Ayrıca kendisi sakız çiğnemekten de oldukça hoşlanmaktadır. Beyzbol sopası vardır ve sopasının üzerinde bir tetik sistemi bulunmaktadır. Metal bir sopadır ve oldukça güçlüdür. Karakter çizimi ise dediklerimi kanıtlar niteliktedir. Kupa yollu bir karakter değildir. Epic kategorisinde olan karakterimiz savaş kutularından düşmektedir. Bu karakter bir vurucu karakterdir. Genel anlamda bir savaşçıdır ve ortalama mesafelerde oldukça etkilidir. Bu karakterimizin açıklaması şu şekildedir:

Sopanın gücü! Sayı vuruşu çubuğu dolduğunda Bibi çok güçlü bir vuruş yapıp düşmanları geri püskürtür. Süper saldırısı ise düşmanlarına hasar veren, zıplayan bir sakız topudur.

Brawl Stars Bibi karakteri

Üç Vuruş Saldırısı (Normal Saldırısı)

Açıklamasında Bibi, beyzbol sopasıyla vuruş yapar. Üç vuruşu da dolu olduğunda sayı vuruşu çubuğu dolmaya başlar. Çubuk tam dolduğunda yaptığı vuruş düşmanları geri püskürtür. Karakterimiz kısa menzilli bir saldırı yapar. Doldurma hızı çok hızlıdır. Tek seferde 1625 hasar verebilmektedir. Bu saldırı gayet güçlü bir saldırıdır. Elbette bu değerler birinci seviyesi için geçerlidir.

Sakız Topu (Süper Saldırısı)

Açıklamasında Bibi, zıplayan bir sakız topu fırlatır. Bu top düşmanların içinden geçer, hatta aynı hedefi birden fazla kez vurabilir! Karakterimiz çok uzun menzilli bir saldırı yapar. Her vuruş başına hasar olarak  1125 hasar vermektedir. Ard arda sekmesi ile hızlıca süper saldırınızı doldurmanızı ve hasar verme ihtimalinizi artırır.

Vitamin Artırıcı Aksesuarı (Gadgets)

Aksesuarlar her karakterde yedi seviyeye ulaştığında savaş kutularında o karaktere çıkma ihtimaline sahip olur. Maç başına üç kere kullanım hakkına sahiptir. Bibi, 4.0 saniye boyunca, saniyede 600 puan iyileşir. Karakterinizi daha etkili kullanmanızı sağlayan aksesuarları kullanmanızı tavsiye ederim.

Brawl Stars Bibi

 Sayı Vuruşu (Yıldız Gücü)

Bibi, sayı vuruşu çubuğu dolduğunda %12 daha hızlı hareket eder. Ayrıca yıldız güçlerinin her karaktere 9. seviyede açıldığını unutmayalım. Bu yıldız güçleri savaş kutularından her karaktere ayrı olarak düşmektedir.

 Atış Pozisyonu (Yıldız Gücü)

Bibi, sayı vuruşu çubuğu dolduğunda karakter %30 daha az hasar alır. Bu yıldız gücü savunma yapan ve savunmayı seven oyuncular için biçilmiş kaftandır. Özellik sayesinde oldukça etkili ve uzun süreli bir oynanışa sahip olursunuz.

Brawl Stars Bibi Karakteri İpuçları

  • 5000 can ve çok hızlı hareket hızıyla oldukça avantaj sağlar.
  • Dengeli sistemi ile her türlü karakter ile oldukça kullanışlı ve uyum içerisindedir.
  • Hem savunma hem de saldırı karakteri olarak kullanılabilmektedir.

Aynı zamanda Gale için hazırladığımız rehbere de bir göz atmanızı tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here