Brawl Stars Championship 2020 Mayıs Finalleri 1. Gün Sonuçları

0
141

Brawl Stars Championship 2020 Mayıs finalleri 1. gün maçları bugün oynandı. Youtube üzerinden canlı olarak seyredebileceğiniz bu turnuva da izleyiciler efsane anlara tanık oldu. Canlı yayın yaklaşık 800.000 Brawl Stars oyuncusu tarafından seyredildi.

Brawl Stars Championship 2020 Mayıs Finalleri Grupları

Ocak ayından beri yapılan aylık elemeler ile büyük ödüle yaklaşan bir sürü takım bulunmakta. 1 milyon dolarlık ödüle sahip olmaya en yakın olan takım ise Psg Esports. Liderliğini uzun süredir korumaya devam eden bu takımın ardından ise Codemagic Purple takımı gelmekte. Bu iki ezeli rakip maalesef Mayıs finallerinde karşılaşmadılar.

Asya ve Avrupa Grupları

Asya ve Avrupa grubu oluşturularak düzenlenen bu turnuvada izleyiciler efsane anlara şahit oldular. Brawl Stars Championship 2020 Mayıs finalleri Asya ve Avrupa grup maçları ise şu şekildeydi:

Asya

 • Jupiter VS Opnoob
 • Jupiter VS Psg Esports
 • Opnoob VS Psg Esports

Avrupa

 • Qlash Eu VS Codemagic Purple
 • Zerozone Eu VS Codemagic Purple
 • Zerozone Eu VS Qlash Eu

Psg Esports Yine Formunda

Brawl Stars Championship 2020 Mayıs Finalleri Sonuçları
Psg Esport 2 maç kazandı

Psg Esports turnuva sırasında karşılaştığı 2 takımı da 3-0 ezici bir üstünlükle yendi. Jupiter takımı 1 maç galip ve diğer maçta mağlup olarak bu ayın elemelerini tamamladı. Mayıs ayı elemeleri Opnoob takımı için hiçte iyi olmadı. Yaptıkları iki maçın ikisini de 3-0 kaybettiler. Avrupa grubu maçları ilk gün bu şekilde ilerledi.

 1. Psg Esports
 2. Jupiter
 3. Opnoob

Asya Grubu

Asya grubunun önde gelen takımı ise Qlash Eu oldu. Oynadıkları iki maçın ikisini de kazanmayı başardılar. Mayıs elemeleri ise Codemagic Purple’a hiç yaramadı. Maalesef maç alamadılar. Zerozone Eu ise 1 maç kazandı ve 1 maç kaybetti. Asya grubunun son maçı (Zerozone VS Qlash Eu) aşırı çekişmeli geçti. Uzatmalara kadar ilerleyen maçta son golü Qlash Eu atarak maçı kazandı.

 1. Qlash
 2. Zerozone Eu
 3. Codemagic Purple

Mayıs Finalleri Asya ve Acrupa maçlarının ilk günü bugün itibari ile tamamlandı. 2. gün maçlarını youtube üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda sizler için Tick karakterini inceledik ve özel taktikler verdik. Göz atmanızı tavsiye ederim. Hepinize iyi oyunlar evde kalın 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here