Brawl Stars Emz Karakter Rehberi ve İnceleme

0
244

Başlıklı yazımızda oyun global sunucuya sunulduğundan beri oldukça popüler bir oyun olan Brawl Stars oyunundaki Emz karakterini inceledik. Güç olarak hangi konumda bulunduğu ve diğer karakterler ile arasındaki uyumu inceledik. Karakter hakkındaki önemli bilgileri sizler için derledik. İşte tüm detaylar!

Brawl Stars Emz Hakkında Genel Bilgilendirme

Elindeki telefonu ve sprey boyası ile ergen bir kız olarak görünse de oldukça güçlü bir yapıya sahip olan bu karakter çok fazla kostümü olmamasıyla dikkat çekiyor. Emz karakterinin sadece Öğrenci Emz kostümü var. Bu liseli kız oyunun kupa yolunda 8000 kupaya ulaşan her oyuncuya ücretsiz şekilde veriliyor. Çoğu oyuncu bu güçlü dövüşçü karakteri ile oynamayı çok seviyor.

Sprey Saldırısı (Normal Saldırısı)

Bu karakter elindeki saç spreyinden sıkar. Bu saç spreyi diğer düşmanların saçını eritecek kadar güçlüdür. Yarım saniye başına verdiği hasar 650, menzili normal, doldurma hızı yavaş olan bir karakterdir.

Korkuç Karizma (Süper Saldırısı)

Karakterimizin korkunç karizma ismindeki süper saldırısı kendi etrafındaki rakiplerin hızını azaltan ve hasar veren zehirli bir bulut oluşturur. Bu bulut saniye başına 260 hasar verir ve 5 saniye boyunca süper saldırı devam eder.

Engelleme Butonu (Aksesuar)

Emz, etrafındaki tüm düşmanları geri iter ve 500 hasar verir. Aksesuarın maç başına kullanım hakkı 3’tür. Bu aksesuar savaş kutusu, büyük kutu ve mega kutudan çıkabilir.brawl stars emz

Kör Talih (Yıldız Gücü)

Karakterimizin bu yıldız gücü zehirli saç spreyi bulutunda kalan düşmanlar darbe başına %20 daha fazla hasar alırlar. Yıldız gücü karakter 9. seviyeye ulaştıktan sonra savaş kutusu, büyük kutu ve mega kutulardan çıkabilir.

Heyecan (Yıldız Gücü)

Karakterimizdeki bu yıldız gücü süper saldırısının etki alanında bulunan her bir düşman için saniye başına 320 sağlık puanı kazanır. Yıldız gücü karakter 9. seviyeye ulaştıktan sonra savaş kutusu, büyük kutu ve mega kutulardan çıkabilir.

brawl stars emz

Emz Karakter İpuçları

  • Emz karakteri yakından vurduğunda 650 uzaktan menzilinin son yettiği yerden vurduğunda 650×3 oranında hasar verir.
  • Emz karakteri 3 vs 3 oyunlarda daha etkili olduğu düşünülmektedir.
  • Emz karakterinin Kör Talih yıldız gücü Heyecan yıldız gücünden daha etkilidir.

Brawl Stars Sprout Karakter Rehberi ve İnceleme isimli yazıyı buradan okuyabilirsiniz. İyi günler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here