Brawl Stars Gems Hilesi Nasıl Yapılıyor ? Tüm Gerçekler!

3
471
Brawl Stars Gems Hilesi Nasıl Yapılıyor Tüm Gerçekler

Brawl Stars Gems Hilesi Nasıl Yapılıyor ? Tüm Gerçekler! başlıklı bu yazımızda popüler bir oyun olan Brawl Stars oyununda bulunan elmasların kullanımı ve kazanımını araştırdık. Bu elmasları hile kullanarak elde etmeyi ve bu konu hakkında yapılan fiilleri ve oluşturduğu sonucu inceledik. Sizin için önemli bilgileri derledik. İşte tüm detaylar!

Brawl Stars Hileleri Hakkında Genel Bilgilendirme

İlk olarak para hileleri, yıldız puanı ve coinsler diğer adıyla altın paralar, gemsler (elmaslar) bunlardan bazılarıdır. Biz ise bugün gemsler üzerinden olan sistemi anlatacağız. Bu paralar hem kozmetik olarak hem de karakter seviyelerini arttırma olarak kullanılabiliyor. Geliştirme tarafında olan etkisi diğer oyunlara göre gayet güzel ayarlanmış. Diğer oyuncular bu şekilde pay to win yani öde kazan sistemini kullanıp oyun zevkinizi bozamıyorlar. Elbette bu ufak farktan rahatsız olan arkadaşlarda vardır. Oyunda ekstra can ve saldırı hızı arttırma hilelerinden bahsedilmekte. Hız yani speed hack ve takım olmayan insanların takım gibi oynaması tarzında olan hileler hakkında da söylentiler olarak bulunmaktadır. Ayrıca kostüm hilesi yaptığını iddia eden arkadaşlarda vardır.

Brawl Stars Gems Hilesi nasıl yapılır

Brawl Stars Gems Kazanma Sistemi

Gems kullanımı olarak oyunumuzda daha çok gemsleri kozmetiğe harcıyorsunuz. Genel anlamda oyunda en değerli para birimi bu elmaslardır. İkinci olarak ise yıldız puanlarını gösterebiliriz. Ayrıca yıldız puanı hilesi hakkında olan yazımıza bakmanızı tavsiye ederim. Kolay biçimde gems kazanmak veya bir oyun hatasından yararlanmak gibi şeylere fazla inanmayın. Oynadığınız süre boyunca kazandığınız savaş kutularından gems düşürme ihtimaliniz vardır. Düz mantık olarak bakarsak oyunu oynadığınız kadar elmas yani gems kazanıyorsunuz. Hem her oynadığınızda oynama kabiliyetinizi geliştirir ve kupada kazanmış olursunuz hem de bazı şeyleri satın almak için gems kazanmış olursunuz.

Brawl Stars Gems Hilesi

Hile konusuna başvurmanızı hiç tavsiye etmem. Çünkü hem kandırılmamak için hem de telefonunuzun sağlığı için yapmamalısınız. Ayrıca bilgisayar ve tablet içinde bu dediğim şeyler geçerlidir. Kolay yoldan kazanmak diye bir şey yoktur. Her şeyin bir zorluğu ve emeği vardır. Bu sebeple bu tarz hile sitelerine veya insanlara inanıp hesap şifrelerinizi veya özel bilgilerinizi asla vermeyin. İnsanlarında hakkını yemeyin ve emekle kazandığınız şeylerin tadını çıkartın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla ve keyifli oyunlarla 🙂

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here