Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Nedir?

2
216
Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Nedir

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Nedir? sorusu bir çok Brawl Stars oyuncusu tarafından merak edilmekte. Brawl Stars Mobil tabanlı bir video oyunu olması ve son zamanlarda insanların Mobil video oyunlarını çok oynaması ile böyle bir reklam kampanyası yapmıştır. Detaylarına geçelim.

Brawl Stars Satın Alımlar

Oyunda satın alım işlemlerini elmas üzerinden yapıyoruz. Belli bir ücret karşılığında belli bir miktar elmas alıyoruz. Örneğin: 34,99 TL = 80 elmas, 699,99 TL = 2000 elmas. Oyuna girdikten sonra sol tarafta bulunan dükkan kısmına basıp elimizle sola kaydırıp paketleri görüyoruz. Seçtiğimiz paket sonrası ödemeyi onay ekranına taşıyacak ve onayın ardından Google Play Store hesabımızda bulunan bakiyemizden çekecektir. Artık hesabımıza gelen elmaslar ile rahatça alım yapabileceğiz. Yine aynı dükkan yerinde sağa kaydırarak kozmetik ürünler olan kostüm, kutu ve aksesuarlara ulaşacağız ve üzerine tıklayıp alışveriş işlemimizi tamamlayacağız.

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Nedir
TL ile satın alımlar

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Nedir?

Brawl Stars ünlü bir mobil oyun üretici olan Supercell’in en meşhur oyunlarından biri. Tahmin edeceğimiz üzere iyi yatırım gerektirmiş bir oyun. Oyunlarda reklam işlemine ihtiyaç duyulmakta. Supercell ise reklam kampanyasını Brawl Stars İçerik Üreticisi kodu ile yapmak istemiş. Supercell bu reklam işlerine bütçe konusunda fazla yatırmamak için bu tarz bir kampanya geliştirmiştir.

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Nedir
Elmas ile satın alımlar

Kampanyada içerik üreticilerinin ücretlerini dolaylı yoldan müşterilerden almasını sağlamışlar. Mesela siz bir içerik üreticisi olun, size bir kod tanımlıyorlar ve bu kodu siz dağıtıyorsunuz, bu kodu girdiğinizde o kişinin yapmış olduğu alımlardan bir miktar elmas  kazanıyorsunuz ama o kişiden fazladan bir ücret alma ya da elmas kesintisi yapılmıyor. Bu şekilde hem reklam yapılıyor hem de içerik üreticisi elmas kazanıyor, şirket ayrıca bütçe ayırmak zorunda kalmıyor.

Nasıl Biri Desteklenir

Sizde birini desteklemek istediğiniz zaman (yukarıda anlattığım biçimde) dükkan kısmına girip en sola kaydırarak alttaki ekrana gelip istediğiniz kişiyi destekleyebilirsiniz. Ancak desteklemek istediğiniz kişinin kodunu yazıp ondan sonra alışveriş işlemine başlamalısınız.

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Nedir
Kodu gir butonuna basıp kodu girip onaylamanız yeterlidir

Okuduğunuz için teşekkürler. Ayrıca Brawl Stars’da 4000 kupaya ulaştım Tick karakteri açıldı nasıl oynamalıyım diyenler için buraya bir rehberi bırakıyorum. Hepinize iyi oyunlar 🙂

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here