Brawl Stars Jacky Karakter Rehberi ve İnceleme

0
157
Brawl Stars Jacky Karakter Rehberi ve İnceleme

Brawl Stars Jacky Karakter Rehberi ve İnceleme yazımızda sizlere yakın zamanda gelen bu karakter hakkında bilgiler vereceğiz. Genel anlamda ve karakteristik özellikleri anlamında değerlendirme yapacağız. Uyumluluğu konusunda hangi karakterle uyumlu olduğuna bakacağız. Karakterimizin avantajları ve dezavantajlarını inceleyeceğiz. Saldırıları ve savunmaları karakter dengelerine göre oynanış taktikleri vereceğiz.

Brawl Stars Jacky Hakkında Genel Bilgi

Jacky isimli karakterimiz gayet çalışkan bir inşaat çalışanıdır. Bu karakteri kupa yolu ile değil savaş kutularından çıkararak sahip olabilirsiniz. Kendisi süper ender kategorisinde olan bir karakterdir. Ağır siklet türünde bir karakterdir. Diğer bir değişle tank olarak tasarlanmıştır. Jacky karakterinin açıklaması:

Jacky, kaya matkabıyla çevresindeki alanı parçalar, yakındaki düşmanlara hasar verir. Süper özelliği de yakınlardaki düşmanları kendine çekip toz boğmasını sağlar!

 Brawl Stars Jacky İnceleme

Yer Parçalayıcı Saldırısı (Normal Saldırısı)

Jacky, kaya matkabına biner ve çevresindeki alanı paramparça eder. Yakındaki düşmanlar matkabın tadına bakar! Biçiminde bir açıklamaya sahip olan karakterimizin her saldırısı 1200 hasar verir. Menzili kısa olmasına rağmen doldurma hızı normaldir.

Delikli Sürpriz! (Süper Saldırısı)

Açıklamasında, Jacky yere bir delik açar, düşmanları deliğe çeker ve onları emektar kaya matkabıyla tanıştırır! Süper saldırısını yaparken gelen saldırılara karşı kısmen bir kalkan uygular. Karakterimizin bu saldırısı 1 saniye sürmektedir.

Pnömatik Güçlendirici Aksesuarı (Gadgets)

Aksesuarlar her karakter için 7. seviyede o karaktere özel olarak savaş kutularından düşmektedir. Jacky’ye bir enerji patlaması gelir ve 3.00 saniye boyunca %30 daha hızlı hareket eder. Bu aksesuarlar her maç başına 3 kullanım hakkınız vardır.

 Brawl Stars Jacky Karakter Rehberi

Misilleme (Yıldız Gücü)

Jacky, aldığı hasarın %15 kadarını şiddetli bir karşı saldırıya dönüştürür, düşmanların iyiliğini karşılıksız bırakmamış olur. Yıldız güçleri her karakter için 9. seviyede o karaktere özel olarak savaş kutularından düşmektedir.

Sağlam Kask (Yıldız Gücü)

Bu sağlam kask, Jacky’nin aldığı tüm hasarın %15 kadarını azaltır. Bu yıldız güçleri sayesinde oyununuz daha keyifli ve uzun süreli olacaktır.

Brawl Stars Jacky Karakteri İpuçları

  • 5200 canı ve hızlı karakter olmasıyla oldukça iyi bir tanktır.
  • Savunma karakteri olarak oldukça başarılı olan bu karakterle iyi ataklara çıkabilirsiniz.
  • Alan saldırısı biçiminde olan normal saldırısı ile çevrenizde bulunan toplu düşmanları öldürebilirsiniz.

Ayrıca Sandy için hazırladığımız rehbere bakmanızı öneririm. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here