Brawl Stars Jessie Karakter Rehberi ve İnceleme

0
136
Brawl Stars Jessie

Brawl Stars Jessie Karakter Rehberi ve İnceleme başlıklı yazımızda Brawl Stars oyununda en çok sevilen sniper yani nişancı karakteri inceledik. Güç dengesi açısından hangi düzeyde bulunduğunu ve diğer karakterler arasında olan uyum düzeyine baktık. Karakter hakkında önemli bilgi ve taktiklere sizler için yazımızda yer verdik. Aksesuar ve yıldız gücü gibi özelliklere de değindik.

Brawl Stars Jessie Hakkında Genel Bilgi

Su tabancası ile oynayan ve peluş oyuncağı ile oynayan bir küçük çocuk gibi görünse de oldukça güçlü olan karakterimiz bir sürü kostüm çeşitliliği sunan karakterlerden biridir. Hem tasarımı hem de hareket yapısı ile nasıl bir karakter yapısı olduğu anlaşılmakta. Küçük ve şirin kızımız kupa yolu ile alınan karakterlerden biridir. Oyunun başında çoğu arkadaşımızın kullandığı nişancı karakterlerdendir. Ayrıca karakterimizin açıklaması şu şekildedir:

Jessie’nin şok tüfeği düşmanlar arasında seken enerji küreleri atar. Süper özelliğiyle de şirin ama ölümcül bir taret yerleştirir!

Brawl Stars Jessie

Şok Tüfeği Saldırısı (Normal Saldırısı)

Karakterimiz bir enerji küresi ateşler ve küre bir hedefe çarptığı zaman menzil dahilindeki bir sonraki hedefe yönelir ve üç düşmana kadar ilerleyebilir. Bir atışı 1092 hasar verir. Uzun menziline rağmen doldurma hızı normaldir.

Kule (Süper Saldırısı)

Jessie özel gücü olarak otomatik ateş eden bir taret yerleştirir ve bu taret %100 geri dönüşüm malzemelerinden yapılmış bir tarettir. Bu taret 3900 sağlığa sahiptir ve eğer kırılmamışsa bir sonraki özel gücünde istediğin yere yeniden taret koyarsın ama eski taret kaybolur. Menzili uzundur ve mermi başına hasarı 338 olarak tasarlanmıştır.

Buji Aksesuarı (Gadgets)

Aksesuarlar karakteriniz 7. seviyeye ulaştığı zaman savaş kutularından o karaktere özel olarak düşmektedir. Her maç başına üç kere kullanma hakkınız vardır. Bu aksesuarın özelliği ise Jessie, taretinden bir şok dalgası yayar ve çarptığı alandaki tüm düşmanlar yavaşlar.

Brawl Stars Jessie

Tamir (Yıldız Gücü)

Her mermi atışınızda tarete çarptığı zaman 800 puan sağlık iyileştirir. Yıldız gücü karakter 9. seviyeye ulaştığı zaman savaş kutularından düşer.

Şok Atışı (Yıldız Gücü)

Etkisi oyun boyunca sürer. Jessie’nin sıçrayan küreleri vardır ve bu kürelerin menzili %51 artış gösterir.

Jessie Karakteri İpuçları

  • 4160 canı ve normal hareket normal hareket hızı ile gayet iyi bir karakterdir.
  • Sniper olarak çoklu düşman saldırısında içinden geçen atışları gayet kullanışlıdır.
  • Bibi gibi savaşçılarla ve tank karakterler ile uyumludur.

Ayrıca Surge hakkında yazdığımız yazımıza bakmanızı tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here