Brawl Stars Nani Karakter Rehberi ve İnceleme

0
149
Brawl Stars Nani Karakter Rehberi ve İnceleme

Brawl Stars Nani Karakter Rehberi ve İnceleme isimli bu yazımızda sizler için Nani karakterini incelemeye aldık. Bu şirin görünümlü karakterimizi hem çizimi ve tasarım olarak hem de genel özellikleri açısından değerlendirdik. Karakter dengesi yani güç dengesine baktık. Diğer brawlerlarla olan uyumu yönünde hangi karakterlerle uyumlu olduğunu belirledik. Karakterimizin avantaj ve dezavantajlarını belirleyip güç düzeyini bulduk.

Brawl Stars Nani Hakkında Genel Bilgi

Nani isimli tatlı bir yapıya sahip olan robot karakterimiz yeni gelen güncelleme ile gelmiştir. Gayet şirin duran karakterimiz yanında yardımcı küçük bir robot gezdirmektedir. Karakterimiz yaklaşık dört gün sonra tam anlamıyla oyuna eklenecektir. Genel anlamda bu karakteri bir dövüşçü olarak tasarlamışlar. Ayrıca karakterimiz destansı bir karakterdir. Nani karakterinin açıklaması:

Nani, arkadaşlarını çok sever ve onları robot gözleriyle sürekli takip eder. Düşmanlarına farklı açılarda atışlar yapar, süper saldırısıyla da dostu Peep’i düşmanların üzerine salar!

Brawl Stars Nani Karakter Rehberi ve İnceleme

Trigonomermi Saldırısı (Normal Saldırısı)

Nani, farklı açılarla ilerleyen üç ışık küresi ateşler, bu küreler hedefe yaklaştıkça birleşir. Biçiminde bir açıklamaya sahip olan karakterimizin her saldırısında her bir kürede 700 hasar vermektedir. Doldurma hızı yavaş olmasına rağmen menzili uzundur.

Manuel Kontrol (Süper Saldırısı)

Açıklamasında, Nani, Peep’i kontrol etmeye başlar ve düşmanlara yönlendirir. Peep düşmanlara temas ettiğinde patlar! Her patladığında 2000 hasar vermektedir. Ancak menzili kısadır. Menzili kısa olsa da kontrolü size verdiğinde istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Işınlayıcı Aksesuarı (Gadgets)

Nani, Peep’i patlatır ve Peep’in patladığı yere ışınlanır. Her maç başına 3 kez kullanım hakkınız vardır. Aksesuarlar her karakter için o karakter 7. seviyeye ulaştığında karaktere özel olarak savaş kutularından çıkmaktadır.

Brawl Stars Nani Karakter Rehberi ve İnceleme

Otomatik Odaklama (Yıldız Gücü)

Peep, ne kadar yol katettiğine bağlı olarak 2500 puana kadar ekstra hasar verir. Yıldız güçleri her karakter için o karakter 9. seviyeye ulaştığında karaktere özel olarak savaş kutularından çıkmaktadır. Oyun zevkinizi ve gücünüzü artırmak için oldukça elverişlidir. Her karakterde 2 adet yıldız gücü varken bu karakterimizde şu an bir yıldız gücü bulunmaktadır.

Brawl Stars Nani Karakteri İpuçları

  • 2400 sağlık değeri normal hareket hızı ile ortalama değerdedir.
  • Dövüşçü olduğu için tek başına savaş konusunda oldukça elverişlidir.
  • Savunma gücü düşük olduğu için tanklarla gayet uyumludur.

Ayrıca Jacky karakteri için hazırladığımız rehbere bakmanızı tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here