Brawl Stars Pam – Karakter Rehberi ve İnceleme

0
139
Brawl Stars Pam - Karakter Rehberi ve İnceleme

Brawl Stars Pam – Karakter Rehberi ve İnceleme isimli bu yazımızda Pam karakterini hem özellikleri bakımında hem karakteristik hikayesi bakımından inceleyeceğiz. Pam karakterinin faydalı ve faydasız olan özelliklerini karşılaştıracağız. Oyun zevkinizi nasıl artıracağınızı ve nasıl daha fazla maç kazanabileceğinizi anlatacağız. Hangi karakterle uyumlu olduğunu belirleyerek takım uyum durumunu inceleyeceğiz.

Brawl Stars Pam Hakkında Genel Bilgi

Pam karakteri genel anlamda koruyucu bir anneyi anımsatmaktadır. Gerek karakter çizimleri gerekse karakter skilleri (güçleri) bakımından fark edilmektedir. Elinde süpürge ya da ağır makinalı tüfekleri andıran bir silaha sahiptir bir de yanında sağlık basmada yardımcı olan koni benzeri bir alet daha bulunmaktadır. Kendileri kupa yollu ödüllerden olmayıp sadece kutudan çıkan türde bir karakterdir. Pam epik olarak nitelendirilen mor arka plana sahip bir karakterdir. Bu kaslı anne karakteri tam manasıyla bir destek sağlayıcıdır yani destek karakteridir. Savaş kutularından çıkan bu karakterin açıklaması şu şekildedir:

Pam, nişan almadan ateş eder ve hedeflerini şarapnel parçalarıyla vurur. Süper özelliği ise hem kendisini hem de takım arkadaşlarını iyileştirir!

 Brawl Stars Pam

Hurda Atışı Saldırısı (Normal Saldırısı)

Açıklamasında Pam, geniş bir alana hurda metal parçaları saçar. Koruyucu gözlük takmanız önerilir! Yazılan karakterimizin bu saldırısı uzak mesafelerde ki 2-3 karodan oluşan alana vurma olanağı sağlar. Ayrıca hafif saçılarak gittiği için kaçarken düşman püskürtmede oldukça elverişlidir. 9 adet parça fırlatır ve bu parçaların her biri 260 hasar vermektedir. Doldurma hızı çok hızlıdır ve uzun menzilli bir özelliktir.

Anne Öpücüğü (Süper Saldırısı)

Açıklamasında, Pam’in iyileştiren tareti, kendisini ve etki alanındaki diğer takım arkadaşlarını iyileştirir. Olarak yazılan karakterimizin bu saldırısı uzaktan vuran Piper gibi nişancıların ölme ihtimallerini düşürür ve hızlıca canlarını doldurması nedeniyle saldırı gücünüzü artırır. Taret sağlığı 2800 olmaktadır ve taret saniye başına bir kişiye 320 can basmaktadır.

Pulse Modülatörü Aksesuarı(Gadgets)

Bu aksesuar diğer aksesuarlar gibi 7 seviyeye ulaşan karakterlere kutulardan çıkmaktadır. Her maçta 3 kere kullanma hakkınız vardır. Pam, iyileştirme taretiyle kendisini ve menzilindeki arkadaşlarını 1200 puan iyileştiren bir alan oluşturur. Bu sayede hem tank hemde sniper(keskin nişancı) karakterlerinizi canlandırarak saldırı gücünüzü artırabilirsiniz.

 Brawl Stars Pam
Pam karakter ekranından bir kesit

Anne Kucağı Yıldız Gücü

Yıldız güçleri her 9 seviyeye ulaşmış karakterler için kutulardan düşmektedir. Pam, düşmanları hurda atışıyla vurduğunda kendisine ve yakınlardaki takım arkadaşlarına 40 sağlık puanı kazandırır.

Anne Sevgisi Yıldız Gücü

İyileştiren taret, düşmanlara da saniyede 500 hasar vermektedir. Bu sayede üzerinize tank karakterlerinin gelmesi zorlaşacak ve avantaj çoğunlukla sizde olacaktır. Genel hasar verme düzeyinizi de artıracaktır.

Pam Karakteri İpuçları

  • Destek karakteri olması sebebiyle Pam yanında Bull gibi bir tankla ya da Piper gibi bir sniper ile oynanması oldukça avantajlı olacaktır.
  • 1. level sağlığı 4800 hareket hızı ise normal olması onu oldukça stabil ve tank karakterlerine karşı da oldukça avantajlı yapıyor.
  • Takım arkadaşlarına sağlık basması hem de hasar gücü katması nedeniyle Poco yerine alabileceğiniz bir karakterdir.
  • Elmas kapmaca tarzı alan tutmalı oyun modlarında sağlık tareti alanı tutmanızı kolaylaştırır ve Anne Sevgisi yıldız gücü ise bu iş için biçilmiş kaftandır.
  • Ayrıca canı ve hasar gücü sebebiyle Tick gibi karakterleri kolayca alt etme imkanı sağlar. Tick karakterinden bahsetmişken buraya bir Tick rehberi bırakıyorum ona da bakmanızı öneririm.

Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here