Brawl Stars Sandy Karakter Rehberi ve İnceleme

0
176
Brawl Stars Sandy Karakter Rehberi ve İnceleme

Brawl Stars Sandy Karakter Rehberi ve İnceleme isimli bu yazımızda Sandy karakterini ele aldık. Karakterimizi hem tasarım yönünden hem de özellikleri yönünden inceledik. Genel açıdan güç dengesini ve kullanışlılığını ölçtük. Hangi karakterler ile daha uyumlu olabileceğine baktık. Nasıl sahip olursunuz ve bu karakteri nasıl iyi oynayabileceğinizi sizin için inceleyip derledik. İşte tüm detaylar!

Brawl Stars Sandy Hakkında Genel Bilgi

Sandy isimli bu karakterimiz tatlı bir görünüşe sahip olmakla beraber oldukça tembel ve uyku düşkünüdür. Bu genç karakter eski tarz masallarda bulunan karakterleri andırmaktadır. Efsanevi kategorisinde olan bu karakterimize kupa yolu ile değil savaş kutularından çıkarılarak sahip olunmaktadır. Sandy karakterimizin açıklaması şu şekildedir:

Sandy genelde uyku sorunları çeker ama kumlara hükmetme konusunda kimse onun eline su dökemez. Savaşta düşmanlarına keskin çakıl taşları fırlatır ve takım arkadaşlarını gizlemek için kum fırtınası başlatır.

Brawl Stars Sandy Karakter Rehberi ve İnceleme

Çakıl Yağmuru Saldırısı (Normal Saldırısı)

Sandy, düşmanlarına keskin çakıl taşları fırlatır. Ah! şeklinde açıklamaya sahip olan karakterimizin her saldırısı 920 hasar verir. Menzili normal olan ve doldurma hızı normal olan saldırısının alan hasarı konusunda oldukça elverişli olduğunu söyleyebilirim.

Kum Fırtınası (Süper Saldırısı)

Açıklamasında, Sandy 9 saniye süren ve takım arkadaşlarını saklayan bir kum fırtınası başlatır. Menzili uzun olan bu özelliği alan koruma veya elmas kapmaca modunda elmas kaçırmak için kullanabilirsiniz.

Uyku Getirici Aksesuarı (Gadgets)

Aksesuarlar her karakter için 7. seviyeye ulaştığı zaman o karaktere özel olarak  savaş kutularından düşmektedir. Sandy 2.0 saniyeliğine uyuyakalır ve tüm sağlığı yenilenmiş bir şekilde uyanır. Size daha uzun ve efektif bir oyun deneyimi sağlar.

Brawl Stars Sandy Karakter Rehberi

Haşin Kum (Yıldız Gücü)

Kum fırtınası, düşmanlara saniyede 100 hasar verir. Yıldız güçleri her karakter için 9. seviyede o karaktere özel olarak savaş kutularından düşmektedir.

İyileştiren Rüzgar (Yıldız Gücü)

Kum fırtınası, takım arkadaşlarını saniyede 250 puan iyileştirir. Oldukça sağlam takım sağlığınız olur ve kolay kolay kimse sizin takımınızı öldüremez. Bu sayede daha kaliteli bir oynanışa sahip olursunuz.

Brawl Stars Sandy Karakteri İpuçları

  • 3800 sağlığı ve hızlı hareketleriyle oldukça kullanışlı bir karakterdir.
  • Tank karakterlerle birlikte saldırılarda saklanıp ani ataklar yapabilirler.
  • En iyi destek karakterinin Sandy olduğu da söylenebilir.

Ayrıca Spike için hazırladığımız rehbere de bakmanızı öneririm. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here