Brawl Stars Skin Hilesi Nasıl Yapılır? Güncel 2020!

1
341
Brawl Stars skin hilesi

Brawl Stars Skin Hilesi Nasıl Yapılır? Brawl Stars oyununun kozmetik kısmını ele alacağız. Ayrıca oyunumuz hakkında genel bir bilgilendirme yapacağız ve farklı kostümlerden ve bu kostümlerin nasıl ücretsiz alındığından bahsedeceğiz. Bu durumun yararı var mı? Zararı var mı? Herhangi bir sorun oluşturur mu? Gibi soruları bu yazımızda cevaplayacağız.

Brawl Stars Nedir?

Ülkemizde de oldukça popüler olan Brawl Stars mobil platforma çıkmış bir free to play yani ücretsiz kategorisinde olan bir oyundur. Supercell firması tarafından geliştirilen ve yine Supercell firması tarafından yayınlanan bir video oyunudur. İlk olarak 15 Haziran 2017 tarihinde beta sürümü çıkmıştır. Küresel çıkış tarihi ise 12 Aralık 2018 olarak bilinmektedir. Tür olarak ise nişancı, çevrim içi çoklu oyunculu(online) savaş arenası olarak belirlenmiştir. Oyunumuz hem Android hem de İOS platformlarında bulunmaktadır. Oyunumuzda birçok karakter ve oyun modu bulunmaktadır. Örneğin; Leon karaktere, hesaplaşma ise oyun moduna örnek olarak gösterilebilir. Brawl Stars hem arkadaşlarınızla hem de tek başınıza oynayabileceğiniz güzel bir mobil oyundur.

Brawl Stars skin hilesi

Brawl Stars Skin (Kostüm) Sistemi

Oyunumuz diğer oyunlarda olduğu gibi kendi içerisinde bir kozmetik sisteme sahiptir. Bununla beraber diğer oyunlardan ayıran özelliği ise sadece para ile alınan içeriklerin bulunmaması. Yani herkes her şeye ulaşabilir ama emek verdiği sürece. Genel olarak skinlerin yani kostümlerin çoğu elmas ile alınmaktadır. Diğer alma sistemi ise biriken yıldız puanları ile yapılmakta. Ayrıca bazı zamanlarda fırsat paketleri olarak karakter, kostüm ve güç kartı biçiminde gerçek para veya elmasla alınan paketlerde bulunmaktadır. Bu arada Brawl Stars kupa hilesi için buraya bir yazı bırakıyorum bakmanızı öneririm.

Brawl Stars Skin Hilesi

Brawl Stars Skin Hilesi

Oyunda kendi emeği ile kutu biriktirip bir çok elması kutu ve görevlerden kazanan insanlar varken başka arkadaşlarda gerçek hayatta emek verip kazandıkları paradan vererek sahip oluyorlar. Bir de hile yapmaya çalışan arkadaşlar var. Bedavadan insanların emeklerini çöpe atıp köstüm sahibi olmaya çalışıyorlar. Bazı arkadaşlar ise hile vereceğiz diyerek insanların hesaplarını çalıyorlar. Kimi insanlarda hileyi satıyoruz diyerek insanların önce parasını alıyorlar sonra hesaplarını alıp tüm iletişimlerini kesiyorlar. Bildiğin dolandırıcılık yapıyorlar ve insanların mağdur olmasına sebebiyet veriyorlar. Siz siz olun kimsenin hakkını yemeyin.

Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here