Brawl Stars Spike Karakter Rehberi ve İnceleme

0
168
Brawl Stars Spike Rehberi

Brawl Stars Spike Karakter Rehberi ve İnceleme yazımızda sizler için Spike Brawl Stars karakterini ele aldık. Karakteri hem çizimi ve tasarımı yönünden hem de nasıl özelliklere sahip olduğu hakkında bir değerlendirme yaptık. Hangi karakter ile uyumlu olarak oynanabileceğini inceledik. Güç ve hız yönünden kullanılma oranlarını belirledik. Spike karakterinin size sağladığı avantajları ve dezavantajları sizler için bulup hazırladık. Şimdi detaylarına geçelim.

Brawl Stars Spike Hakkında Genel Bilgi

Karakterimiz adından da belli olduğu üzere bir kaktüs olarak çizilmiştir. Adının anlamı da diken demektir. Kendileri sniper türünde yani keskin nişancı türünde bir karakterdir. Efsanevi olan bu karakterimiz arka plan rengi sarıdır. Kupa yolu ile değil savaş kutularından çıkmaktadır. Oyuna yeni başlayan arkadaşlar kendilerini spike dan korusun. Brawl Stars Spike karakterini oynayanlara tavsiyem uzak oynayıp oldukça seri atış yapsınlar. Düşmanı kendinize yaklaştırmanız sonunuz olacaktır. Bu karakterimizin açıklaması şu şekildedir:

Spike, iğne saçan kaktüs bombalar atar. Süper özelliğiyle de düşmanların yavaşlamasını ve zarar görmesini sağlayan, kaktüs dikenleriyle dolu bir alan oluşturur.

Brawl Stars Spike Karakter Rehberi ve İnceleme

İğne Bombası Saldırısı (Normal Saldırısı)

Spike, patlayıp etrafa diken saçan küçük bir kaktüs fırlatır. Uzun menzilli saldırı olan bu saldırının her bir diken başına 520 hasar vermektedir. Doldurma hızı yavaş olan saldırımızın bu değerleri birinci seviye için geçerlidir.

Her Yer Kaktüs! (Süper Saldırısı)

Açıklamasında, dikenli bir el bombası atar. Patlama alanında kalan düşmanlar zarar görür ve yavaşlar. Değdiği kişiye saniye başına 400 hasar vermektedir. Bu saldırımız da uzun menzilli bir saldırıdır. Düşmanları avlamada ya da kaçma eylemleri için oldukça elverişlidir.

Patlayan Yumak Aksesuarı (Gadgets)

Aksesuarlar her karakter için 7. seviyeye geldiği için o karaktere özel olarak savaş kutularından düşmektedir. Oyununuzu  daha zevkli bir hale getirecektir. Her maç başına 3 kullanım hakkınız vardır. Spike, her yöne 3 dalga diken fırlatır ve isabet eden dikenler 520 hasar verir.

Brawl Stars Spike Karakter İncelemesi

Gübrele (Yıldız Gücü)

Yıldız güçleri her karakter 9. seviyeye ulaştığı zaman o karaktere özel olarak savaş kutularından çıkabilir. Spike süper özelliğini kullandığında, özelliğin etki alanında kalarak saniyede 800 sağlık puanı yeniler.

Falsolu Atış (Yıldız Gücü)

Kaktüs bombasının dikenleri havada falso alır ve düşmanlara daha kolay isabet eder. Oyun oynarken tam hedefi vuramıyorum diyenler için gayet güzel bir çözümdür.

Brawl Stars Spike Karakteri İpuçları
  • 2400 sağlığı ve normal hareket hızıyla ortalama değerlere sahiptir.
  • Saldırılarının güçlü olmasıyla ve stratejik oynanabilmesi ile önemli bir sniperdir.
  • Spike, Rosa gibi sağlığı yüksek hasarı fazla olan tanklarla oldukça uyumludur.

Ayrıca Bea için hazırladığımız rehbere bir bakmanızı öneririm. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here