Brawl Stars Sprout Karakter Rehberi ve İnceleme

0
157
Brawl Stars Sprout Karakter Rehberi ve İnceleme

Brawl Stars Sprout Karakter Rehberi ve İnceleme başlıklı bu yazımızda sizler için yakın zamanda gelen Sprout karakterini inceledik. Karakterimizi hem genel anlamda çizimi ve tasarımı yönünden hem de özellikleri yani güç dengesi bakımından değerlendirdik. Karakter uyumu açısından hangi karakterlerle uyumlu olduğunu belirledik. Sprout karakterinin hakkında ufak bilgiler verdik. Oynanış konusunda önemli ipuçlarını derledik.

Brawl Stars Sprout Hakkında Genel Bilgi

Bu minik çizimli karakterimiz bir robot olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu karakterimiz diğer robotlardan farklı olarak doğayı koruması, güçlendirmesi, canlandırması için dizayn edilmiştir. Kendisi gizemli kategorisinde yer almaktadır. Bu karakterimiz kupa yolu ile değil savaş kutularından çıkartılarak elde edilebilir. Yakın zamanda gelen bu karakteri destek karakteri olarak nitelendirmişler. Ayrıca karakterimizin açıklaması şu şekildedir:

Sprout yaşam filizlendirmek için tasarlanmış bir robottur. Zıplayan tohum bombalarını pervasızca etrafa saçar. Süper özelliği de düşmanları engelleyen bir bitki duvarıdır.

Brawl Stars Sprout Karakter Rehberi ve İnceleme

Tohum Bombası Saldırısı (Normal Saldırısı)

Sprout, patlamadan önce zıplayan bir tohum yumağı atar! Tohum yumağı düşmana doğrudan isabet ederse hemen patlar. Biçiminde açıklamaya sahip olan karakterimizin her bir bombası 940 hasar vermektedir. Menzili normal ve doldurma hızı da normaldir.

Bitki Duvarı (Süper Saldırısı)

Açıklamasında, Sprout süper tohumunu kullanıp asma ağacından bir duvar oluşturur. Bu duvar bir süreliğine düşmanları geçirmez. Bu saldırı herhangi bir hasara sahip değildir fakat menzili uzundur. Savunma oynarken ya da kaçışlarda oldukça etkilidir.

Sap Parçalayıcı Aksesuarı (Gadgets)

Bu özellik ile Sprout bir çalıyı yiyerek 2000 puan sağlığını iyileştirebilir. Hızlı ataklarda ya da savunmalarda gayet kullanışlıdır. Aksesuarların maç başına kullanım hakkı 3 kezdir. Aksesuarlar her karakter için o karaktere özel olarak 7. seviyeye ulaştığında savaş kutularından çıkmaktadır.

Brawl Stars Sprout Karakter Rehberi ve İnceleme
Sprout karakterinin özellik menüsü

Bitki İşgali (Yıldız Gücü)

Düşmanlarla temas etmeyen tohum bombaları, daha büyük patlama çapıyla patlar. Yıldız güçleri o karakter 9. seviyeye ulaştığında o karaktere özel olarak savaş kutularından çıkar.

Fotosentez (Yıldız Gücü)

Karakterimiz özel bir kalkan etkinleştirir ve çalılarda bulunduğu sürece kısmende olsa tüm saldırılardan korunur. Bu sayede savunma ve daha uzun süre oyunda kalma avantajına sahip olabilirsiniz.

Brawl Stars Sprout Karakteri İpuçları

  • 3000 sağlık puanı ve normal hareket hızıyla dengeli bir karakterdir.
  • Destek karakterleri açısından en başarılı karakterler arasında yer alabilir.
  • Her karaktere uyumlu olmasıyla oldukça elverişli bir karakterdir.

Ayrıca Tara hakkında yazdığımız rehbere bakmanızı tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here