Brawl Stars Tara Karakter Rehberi ve İnceleme

0
158
brawl stars tara karakter rehberi

Brawl Stars Tara Karakter Rehberi ve İnceleme isimli bu yazımızda sizler için Tara karakterini inceledik. Karakterimizi hem çizimi yani tasarımı yönünden hem de özellik bakımından değerlendirdik. Tara karakterinin bizim için olan avantajları ve dezavantajlarını bulduk. Karakter uyumu olarak hangi karakterler ile uyumlu olduğunu ve güç dengelerinin nasıl olduğunu belirledik. Şimdi detaylarına geçelim.

Brawl Stars Tara Hakkında Genel Bilgi

Tara isimli bu karakterimiz eski zamanlarda olan savaşçılardan ninjaları andırmaktadır. Gizemli bir yapıya sahip olan karakterimiz gizemli türünde bir karakterdir. Bu karakterimiz kupa yolu ile değil savaş kutularından çıkartılarak elde edilebilir. Ayrıca bu karakteri oyunda dövüşçü olarak nitelendirmişler. Bu ninjanın arka plan rengi ise gizemli olduğu için kırmızıdır. Karakterimizin açıklaması şu şekildedir:

Tara’nın üçlü tarot kartı saldırısı düşmanlarını delip geçer. Süper saldırısı ise yakınlardaki tüm düşmanları içine çeker ve hasar veren kara deliktir!

Brawl Stars Tara Karakter Rehberi ve İnceleme
Brawl Stars Tara Karakteri

Üçlü Tarot Saldırısı (Normal Saldırısı)

Tara, bir bilek hareketiyle düşmanlara üç kart fırlatır. Kartlar hedefleri delip geçer. Güzel numara! Biçiminde açıklamaya sahip olan karakterimizin her kartı 420 hasar vurmaktadır. Doldurma hızı yavaş olmasına rağmen menzili uzun bir saldırıdır.

Yer Çekimi (Süper Saldırısı)

Açıklamasında, Tara bir yer çekimi alanı oluşturur. Etki alanı içinde düşmanlar merkeze çekilir ve birbirlerine çarpıp hasar görürler. Bu saldırının hasarı 800 olmakla beraber menzili normaldir.

Psişik Güçlendirici Aksesuarı (Gadgets)

Tara ve arkadaşları, 5.0 saniye boyunca tüm düşmanları görebilir. Buna çalıların içindeki düşmanlarda dahildir. Aksesuarların maç başına kullanım hakkı 3 kezdir. Aksesuarlar her karakter için o karaktere özel olarak 7. seviyeye ulaştığında savaş kutularından çıkmaktadır.

Brawl Stars Tara Karakter Rehberi ve İnceleme
Tara Karakteri

Kara Portal (Yıldız Gücü)

Tara’nın süper özelliği bir boyut kapısı açar! Tara’nın gölge kopyası belirir ve düşmanlara saldırır. Yıldız güçleri o karakter 9. seviyeye ulaştığında o karaktere özel olarak savaş kutularından çıkar.

İyileştiren Gölge (Yıldız Gücü)

Tara’nın süper özelliği bir boyut kapısı açıyor! Tara’nın başka boyuttan gelen gölge kopyası, Tara’yı ve takım arkadaşlarını iyileştirir. Bu sayede savunma ve daha uzun süre oyunda kalma avantajına sahip olabilirsiniz.

Brawl Stars Tara Karakteri İpuçları

  • 3200 sağlık puanı ve normal hareket hızı ile gayet yeterli bir düzeydedir.
  • Dövüşçü bir karakter olması sebebiyle tek başına oldukça başarılıdır.
  • Süper saldırısı kaçma veya tank karakterlerin saldırması için gayet kullanışlıdır.

Ayrıca Nani hakkında yazdığımız rehbere bakmanızı tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here