Call Of Duty Mobile Hile Nasıl Yapılır? Güncel 2020!

1
186
Call of Duty Mobile Tüm hileler

Call Of Duty Mobile Hile Nasıl Yapılır? Bu Call of Duty oyununda bulunan bütün hileleri sizler için inceleyip anlattık. Oyun hakkında önemli detaylardan ve genel tarihçesinden bahsettik. Oyun hakkında önemli ipuçlarını sizler için derledik. Oyunu türü ve konumu açısından inceledik. Bu oyun hakkında genel fikirleri inceledik. Detaylarına geçelim.

Call Of Duty Mobile Nedir?

Oyunumuz adından da belli olduğu gibi mobil platformlarda İOS ve Android için çıkmıştır. İlk çıkış tarihi ise 1 Ekim 2019 tarihidir. Bu oyun TİMİ Studios tarafından geliştirilmiş ve Activision tarafından yayımlanmıştır. Call Of Duty serisinin tek mobil oyunu olan bu oyun ücretsiz bir oyun olmakla beraber Tencent Games firmasının da destek olduğu bir oyundur. FPS yani first person birinci şahıs kameralı oyunumuz bazı ödüllere sahiptir. BAFTA ve The Game Award tarafından iki ödül almıştır. Ülkemizde de oldukça popülerdir. Oyunumuz Unity oyun motoru ile tasarlanmıştır. Ayrıca PUBG Mobile oyununun en büyük rakibi olmuştur. Bu arada PUBG Mobile Hileleri hakkında olan yazımıza bakmanızı tavsiye ederim.

Call Of Duty Mobile Oynanış

Özellikle gençler tarafından oynanan oyunumuz birden fazla oyun moduna sahiptir. Oyunumuzda hem deathmatch yani ölüm maçı modu hem de Battle-Royale moduna sahiptir. Bilmeyen arkadaşlar için Battle-Royale belli bir alana atlayıp eşyalar toplayarak ve rakipleri temizleyerek ilerleyip son hayatta kalan kişi olunan oyun türüdür. Bu zamanlarda oldukça meşhur bir oyun modu olmasıyla da bilinir. Shooter tarzıyla ve farklı mekanikleri ile keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Özellikle ben en çok kayma mekaniğine bayıldım ve baya kullanışlı bir sistem olduğunu düşünüyorum. Vuruş hissi olarak da gayet başarılı bir oyun. Eğer mobil platformda PUBG Mobile oynamaktan sıkıldıysanız bir bakın derim.

Call Of Duty Mobile Hileleri
Oyunumuzun arayüzünden bir kare

Call Of Duty Mobile Hile

Çoğu oyunda bulunduğu gibi bu oyunda da hileler bulunmaktadır. Hile kullanmak isteyenler belli başlı sitelere girip hesap şifrelerini veriyorlar hesapları çalınıyor. Bu yetmiyor ve daha başka sitelerde bilgisayarlarına virüs bulaştırıyor. İnsanların oyun zevkini baltalıyorlar. Hak yemenin bu kadar kolay olmayacağını unutmayalım arkadaşlar. Speed hack, aim hack gibi hile türlerini görürsek report etmeyi yani şikayet etmeyi unutmayalım. Başka insanları ölümsüzlük hilesi ile öldürüp oyun zevklerini bozmayalım. Bir gün size hile denk gelirse demek istediğim şeyi anlarsınız. Hiç hoşunuza gitmez o yüzden sizde başkalarına yaşamak istemediğiniz şeyleri yapmayın.

Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here