Call of Duty Mobile Ramazan Güncellemesi

1
122

Akıllı telefon sektörünün gelişmesiyle birlikte mobil oyunlar, büyük bir önem kazandı. Oyun geliştiricileri, oyun konsolları ve bilgisayarlarda milyonlarca oyuncuyu kendisine bağımlı hale getiren dünyanın en popüler oyunlarının mobil sürümlerini geliştirerek, bu oyunları akıllı telefonlara da sundular. Son dönemlerdeki en popüler mobil oyunlardan bir tanesi ise hiç şüphesiz Call of Duty: Mobile‘dı ve şimdi bu oyun Call of Duty Mobile Ramazan Güncellemesi yayınladı.

Call of Duty Mobile Ramazan Güncellemesi Nelerden Oluşuyor?

Call of Duty: Mobile’ın 21 Nisan itibarıyla başlatmış olduğu Ramazan etkinliği kapsamında oyunseverler, Crescent Moon temalı paraşüt, el bombası, RUS-79U silahı için özel bir kaplama, flaş bombası, uçuş takımı ve sırt çantası gibi ekipmanlara sahip olma imkanı yakalayacaklar. Call of Duty: Mobile için başlatılan etkinlik, oyunseverlerin her zamankinden daha farklı bir Call of Duty: Mobile deneyimi yaşamalarını sağlamış olacak.

Konuya ilişkin olarak Activision Mobil Başkan Yardımcısı Chris Plummer tarafından bazı açıklamalar yapıldı. Plummer, oyuna gelen heyecan verici yeni içeriklerin, Ramazan kutlamalarına katılmak için etkileyici olduğunu söyleyerek oyuncuların Ramazan heyecanını Call of Duty: Mobile üzerinden paylaşmalarının da kendileri açısından çok önemli olduğunu ifade etti.

Call of Duty Mobile Ramazan Güncellemesi

Oyuna gelen güncelleme ile oyuna eklenen ekipmanların tam listesi şöyle;

  • Hilal temalı paraşüt
  • Hilal temalı el bombası
  • RUS-79U için “Metalik Sis” deseni
  • Hilal temalı sırt çantası
  • Hilal temalı uçuş takımı
  • Zero karakteri için “Sultana” kostümü
  • Hilal temalı flaş bombası

Eklenen Ramazan etkinliği ekipmanları oyun içi oynanışta güzel görünüşü ve duruşu açısından oyunseverlerin dikkatini çekti. Google’da en çok aratılanlar arasına girmeyi başardı. Büyük beğeni toplayan etkinlik Ramazan boyunca devam edecektir.

Siz Call of Duty Mobile Ramazan güncellemesi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Call of Duty Mobile E-Spor turnuvası ile ilgili yazımıza da bakabilirsiniz. Yüksek bir ödül havuzu olan turnuvayı detaylı bir şekilde sizlere sunduk.

Başka bir yazımızda ise yeni çıkmış ve büyük rağbet görmüş oyun olan Mount and Blade 2: Bannerlord Modları hakkındaki görüşlerimiz ve oyun oynayışınıza eğlence katacak 7 adet moddan bahsettik.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here