CS GO Ağına Bağlanıyor Hatası Çözümü!

0
178
CS GO ağına bağlanıyor

CS GO ağına bağlanıyor şeklinde hata alan birçok arkadaş bulunuyor. Genel anlamda oyun içerisinde bu hatayı vermesi nedeniyle oyuna girdiğiniz zaman ana menü ekranlarında gezinmek dışında hiçbir şey yapamıyoruz. Herhangi bir rekabetçi oyuna girip oynayamıyorsunuz. Şimdi detaylı anlatıma geçelim.

CS GO Ağına Bağlanıyor Hatası

CS’nin eski sürümleri içerisinde çok fazla sorun bulunmuyordu. Son zamanlarda Valve yani CS yapımcıları tarafından yapılan yenilikler ve panorama güncellemesi sonrası yeni yazılmış kodlar yeterli düzeyde kontrolden geçmemiş olmalı ki yapısal anlamda yeni birçok hata ile karşılaştık. Kimi zaman çözüm oluşturduk ve bu çözümlerden önemli olanı aşağı kısma bağlantı olarak bıraktım bir bakın derim. Ayrıca bu tarz rehber niteliğinde yazıların gelmesini istiyorsanız yorumlar kısmında fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Yalnız bu hatanın çözümünü Valve yeni güncellemeler getirerek düzeltmesi gerektiğini bildiği için yeni güncellemeler ile bu açığı kapatacaktır. Ancak bu güncellemelerin geleceği zamana kadar beklemek istemeyen birçok oyuncu arkadaşımız var bizde bu arkadaşlarımız için bazı çözümler bulduk. Çözümlere geçelim.

CS GO ağına bağlanıyor
CS GO ağına bağlanıyor

Çözüm Yöntemi

Genel anlamda bu sorunun çözümü olarak oyunu yeniden başlatmayı denemek ilk ve en kolay yöntemlerden biri diyebilir. Ancak bu soruna çözüm olarak yeterli olmadığı durumlar bulunmasından dolayı farklı bir yol olarak sayılmasa da yeniden başlattıktan sonra 1 veya 2 dakika bekleyip ESC basıp sonra yeniden ana menüye dönmelisiniz. Bu sayede daha kolay biçimde çözüm sağlayabilirsiniz. Ancak bu yöntemler işinize yaramaz ise alt kısımda bulunan yöntemleri deneyebilirsiniz.

Alternatif Yöntem

Ancak siz bu yöntemleri kullanmanıza rağmen oyun yinede düzelmiyorsa görev yöneticisinden ayrıntılar kısmına girip komple oyunu kapatıp deneyin. Oyunu yeniden açtığınızda düzelmemişse son çare olarak oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin ya da oyunu silip yeniden yüklemenizi öneririm. Onun dışında bir çözüm kalmamış olacak ama yeni bir güncelleme beklemekte bir çözüm sayılabilir. CS GO ağına bağlanıyor hatasını çözüme kavuşturmaya çalıştık ve yazımızın sonuna geldik. Ayrıca CS GO oyun bulmuyor sorununu yaşıyorsanız bu konunun çözümü hakkında bir yazı hazırladık bakmanızı öneririm. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here