CS GO Aim Hack Kodu Ve Uçma Kodu (2020)

0
182
cs go aim hack kodu

Merhaba oyunoxs okurları bu yazımızda csgo oyununda silahın sekmemesi için kullanabileceğiniz kodları göstereceğim. Fazla vakit kaybetmeden CS:GO Aim Hack Kodu yazımıza geçelim.

CS GO Hileler

Hemen hemen her oyunun hilesi vardır. Bu hileler oyunu olabildiğince basitleştirir. Cs go oyununda hile sayesinde kazanmak çok daha kolay. Cs go oyununda 2 hile türü vardır. Biri oyuna yapımcılar tarafından eklenmiş kodlarla sağlanıyor diğeri ise illegal olarak hackerlar tarafından yazılmış yazılımlar sayesinde gerçekleştiriliyor. İllegal olan hileleri kullandığınız zaman oyundan yasaklanıyor ve bir daha resmi sunuculara giriş yapamıyorsunuz. Bizi ilgilendiren taraf oyun yapımcılarının eklediği kodlar. Yapımcıların kodlarla eklemiş olduğu hileler sadece özel oyun ve resmi olmayan sunucularda geçerli oluyor. Bugün cs go oyununda bulunan bu kodları sizlerle paylaşacağım. Bu kodlar sayesinde arkadaşlarınızı kandırabilir ve eğlenebilirsiniz. Birde bu hileleri açtığınızda eğer arkadaşlarınızda kodları biliyorsa kolaylıkla onlar da açabilir. Trole giderken trollenmeyin bizden demesi. 🙂 Bugün 2 hile kodundan bahsedeceğim. Birisi aim hack yani nişan hilesi bu kod sayesinde arkadaşlarınızı veya karşınızdaki rakiplerinizi çok kolay bir şekilde öldürebilirsiniz. Diğer kodumuz ise uçma hilesi bu kodu kullanarak duvarlar içerisinde saklanabilir veya gideceğiniz bölgeye hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Fazla vakit kaybetmeden kodlara geçelim.

cs go aim hack ve uçma hilesi kodları 2020

CS GO Aim Hack

Bu kod yukarıdaki kısımda belirttiğimiz gibi sadece resmi olmayan topluluk sunucularında ve arkadaşlarınızla başlattığınız özel oyun sunucularında geçerlidir. İlk olarak kodu girebilmemiz için geliştirici konsol seçeneğimizin aktif olması gerekmekte. Ayarlar > Oyun Ayarları seçeneğinde Geliştirici Konsolu Aktifleştir kısmını evet olarak seçmemiz yeterli olacaktır. Daha sonrasında bulunduğunuz özel oyun sunucusunda veya yetkinizin bulunduğu resmi olmayan sunucuda geliştirici konsolu açıp sv_cheats 1 yazarak hileleri aktifleştirmeniz gerekmekte. Aynı konsol üzerinden aşağıda bulunan kodları tek tek yazıp oyun yapımcılarının yaptığı bu hileleri aktif kılabilirsiniz.

CS GO Aim Hack Kodu

  • weapon_accuracy_nospread 1
  • weapon_debug_spread_gap 1
  • weapon_recoil_cooldown 0
  • weapon_recoil_decay1_exp 999
  • weapon_recoil_decay2_exp 999
  • weapon_recoil_decay2_lin 999
  • weapon_recoil_scale 0
  • weapon_recoil_suppression_shot 500

CSGO Uçma Kodu

  • noclip

Cs go uçma kodu sayesinde hem bölgeye çok kısa sürede ulaşabilir hem de saklanmak için kullanabilirsiniz. Bu kod aynı zamanda duvarların içerisinden geçmenizi sağlamakta.Yazımızın sonuna geldik. Fps göstergesi kodlarla nasıl açılır merak ediyorsanız CS GO Fps Gösterme Kodları yazımıza göz atabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz değerli Oyunoxs Okurları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here