CS GO Çözünürlük Değişmiyor Hatası Ve Çözümü

0
172
Cs Go Çözünürlük Değişmiyor Hatası

CS GO Çözünürlük Değişmiyor Hatası Nedir? CS GO Çözünürlük Değişmiyor Hatası Nasıl Düzeltilir? Sorularının cevapları için bu konuyu sizler için araştırdık ve hazırladık.

CS GO Çözünürlük Değişmiyor Hatası Nedir?

Genellikle bu hata bilgisayarınızda yaptığınız donanım güncellemeleri yüzünden gelen sistemsel hatadır. CS GO oyununu Steam dışı oyun satış sitesinden aldıysanız eğer eksik dosya yüzünden bu hatayı verebilir. Oyun dosyalarına girerek çözünürlük ayarını değiştirseniz bile bu hata çözülmeyecektir. Bu hata sizin çözünürlük ayarınızı bozarak pencereli mod da oynuyormuşsunuz gibi gösterecektir. Oyuncular tarafından eleştirilen ve sitem edilen hata olarak CS GO gündeminde yer almıştır. Oyun içi fps ve oynayışınızı kötüleştirebilecek bir oyun hatasıdır. Bu hatanın çözümünü sadece kod ile düzeltebilirsiniz. Bazen bu tarz hatalar güncelleme  yüzünden olabiliyor ve bu hatayı güncelleme gelmeden düzeltemiyorsunuz. Görüntü ayarlarını 4:3 oynayan oyuncuları büyük bir şekilde etkileyen ve oynanışını bozan hatadır. Gelelim CS GO Çözünürlük Değişmiyor Hatasının çözümüne.

Cs Go Çözünürlük Değişmiyor Hatasının Çözümü

Steam üzerinden bu hatayı değiştirebilirsiniz. Bu çözünürlük hatası gözünüzde büyük gözükse bile aslında küçük bir hatadır. Aşağıdaki adımları uygulayarak sorunuzu düzeltebilirsiniz.

  1. İlk olarak Steam uygulamasını açın.
  2. Kütüphane yazısına tıklayarak oyunlarım bölümünden CS GO’yu bulunuz.
  3. CS GO’ya sağ tıklayarak özellikler yazısını seçiniz.
  4. Genele gelerek Başlatma Seçeneklerini Ayarla yazısına tıklayınız.
  5. Karşınıza gelen pencereye -w 1024 -h 768 kodunu yazınız.
  6. Ardından Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  7. Bilgisayarınız açıldıktan sonra CS GO’ya girerek çözünürlük ayarlarından oynadığınız çözünürlüğü seçiniz.
  8. Sağ altta olan Değişiklikleri Kaydet yazısına tıklayarak sorununuz ortadan kalkacaktır.

Cs Go Görüntü Ayarları

Girdiğiniz kod yerine oynadığınız çözünürlük tarzını da yazabilirsiniz. Bu sayede oyuna giriş yapmadan çözünürlük değiştirmiş oluyorsunuz. Bu can sıkıcı hatadan bu adımları yaparak hatasız bir şekilde istediğiniz çözünürlükte oynayabilirsiniz. Kod yazma yerinden sadece çözünürlük değil fps yükseltme ve gereksiz efektleri kaldırabilirsiniz. Girdiğiniz rekabetçi maçlarında daha iyi oynamanızı ve hızlı rank atlamanızı sağlayabilen kodlarda vardır. Buradan Call Of Duty Mobile Fiziksel Bağlantı Avantajı hakkındaki yazımıza gidebilirsiniz. Sorununuz hakkında sizlere yardımcı olduysak ne mutlu bize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here