CS GO Duvar Kağıdı (En İyi Duvar Kağıtları) 2020!

0
157
CS GO Duvar Kağıdı

CS GO Duvar Kağıdı (En İyi Duvar Kağıtları) 2020! Başlıklı bu yazımızda sizler için en iyi CS GO oyunundan tasarlanmış duvar kağıtlarını derledik. Her tarz görsel tasarımı bulmaya çalıştık. İsteyen aksiyon ve patlama dolu kağıtlar seçsin isteyen de sade hoş ama cool resimler seçsin diye herkese uygun duvar kağıtlarını bulduk.

En İyi CS GO Duvar Kağıdı Listesi

CS GO Duvar Kağıdı

Bu resimde daha çok retro (nostaljik) havası verilmiş versiyon olduğu için efektli ve eski resimleri seven arkadaşların kullanması için gayet uygun bir biçimde tasarımı düzenlenmiş.

Bu resim ise aksiyon sever arkadaşlarımız için on numara bir tercih olacaktır. Renk uyumu ve tasarım kalitesi kendini açıkça belli etmektedir. Ancak bu resim daha çok telefon için tasarlanmış gibi duruyor.

CS GO Duvar Kağıdı

CS’de vazgeçilmez CT silahı olarak kullanılan USP-S hayranları için on numara bir tasarım yapılmış. Ayrıca bu desenin (skin) ne düzeyde pahalı olduğunu sevenleri bilir.

CS GO Duvar Kağıdı

Bu ise Colt markasını en iyi temsil eden silahtır. M4A1-S silahının golden coil deseni mükemmel bir tasarım ve efekt ile bir araya gelince gerçekten başarılı bir örnek çıkmış.

CS GO Duvar Kağıdı
CS GO Duvar Kağıdı örnekleri arasından en çok hoşuma giden

Kızıl temayı gayet başarılı bir biçimde canlandırmayı başarmışlar. P2000 silahını ve 9mm mermisini etkileyici biçimde dizayn etmişler. Özellikle arka tarafta yer alan lav detayları gayet hoş.

CS GO Duvar Kağıdı

Ak-47 hayranı olarak bu gerçekten hoş görünen yapısıyla oldukça şekilli bir görünüme sahip ve açısı iyi ayarladıkları için silah çok tatlı bir yapıya bürünmüş.

CS GO Duvar Kağıdı

Takım arkadaşı ile cool ve sade tasarımı ile ayrı bir perspektif kazandırmayı başarmış bir çalışma. Ekipman desteğini mükemmel bir aksesuar olarak kullanmışlar.

CS GO Duvar Kağıdı

Genel anlamda portre modunda çekilmiş bir fotoğraf gibi görünse de CS GO desenlerini çok güzel biçimde betimlemeyi yapmış.

CS GO Duvar Kağıdı

Tüm anti terorist tamını bir arada parlak altın temasında buluşturarak umut ışıklarını bizlere farklı silahlar ile yansıtmayı başarmışlar. Ayrıca karizmanın öz evladı gibi bir resim ortaya çıkmış.

CS GO tarihinde bulunan E-Spor takımlarının birer silueti ve turnuva hatırlatmaları müthiş bir estetik açı katmış. Anlam açısında zengin bir konuma getirmiş.

Son olarak benim en beğendiğim resmin altında bir not bırakacağım. Ayrıca En iyi PUBG temalı duvar kağıtlarını görmek istiyorsanız buraya bir yazı bırakıyorum. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here