CS GO Güven Faktörü Hakkında Her Şey – 2020

0
149

CS GO Güven Faktörü nedir? Nasıl iyileştirilir? CS GO Güven Faktörü’nü neler etkiler? gibi soruları olan oyuncuları ayrıntılı bir şekilde bilgilendireceğiz. Kısaca bahsetmek gerekirse Güven Faktörü her şey demektir. Oyunda ki davranışlarınız, hal ve hareketlerinize göre değişen bu faktör diğer oyuncular ile eşleşmenizi sağlamakta. Bu konunun detaylarını öğrenmek işinize yarayacaktır.

CS GO Güven Faktörü Nedir? Neleri etkiler?

CS GO, oyuncularını eşleştirmek konusunda en başarılı olan oyunlardan biridir. CS GO Rank Sistemi ve Güven Faktörü’de bu eşleşmelerin kusursuz şekilde işlemesini sağlamaktadır. Siz ne kadar iyi bir oyuncu olsanız da eğer Güven Faktörünüz düşük ise asla iyi oyuncular ile eşleşemez, Rank atlayamazsınız. Güven Faktörünü etkileyen birçok etken bulunmakta. Rekabetçi maçlarda takım arkadaşlarınıza karşı davranışlarınız, oyun içi övgüleriniz, yediğiniz raporlar, hile kullanma durumunuz ve oyunbozanlığınız bu etkenlerden birkaçıdır. Valve açık açık Güven Faktörünü etkileyen durumları söylemememiş olsa da bu etkenler birçok oyuncu tarafından bilinmekte. Sizlere Güven Faktörü’nü nasıl yükseltebileceğinizi ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

CS GO Güven Faktörü nasıl iyileştirilir?

İyi Bir Takım Arkadaşı Olun

Güven Faktörünü en fazla etkileyen etkenlerden biri budur.  Takım arkadaşlarınız tarafından oldukça rapor ediliyorsanız bu sizi olumsuz etkileyecektir. Ayrıca oyun içinde sinirlendiğiniz arkadaşınıza ateş etmek gibi bir davranışınız varsa bundan vazgeçmelisiniz. Aksi halde sonuçları kötü olacaktır benden söylemesi. Ayrıca takım arkadaşlarınızdan size Övgü Puanı yollamalarını istemeniz yararınıza olacaktır.

Oyun Oynama Süreniz

CS GO’da geçirdiğiniz her dakika Güven Faktörü’nün artmasına sebep olacaktır. Mantığı ise şu şekilde açıklanabilir. Steam hesabınızın oynanış süresinin yüksek olduğunu gördüğünde, hesap sahibinin herhangi bir yan hesabı olmadığını yani Smurf hesap olmadığınızı anlayacak ve Güven Faktörü’nün artmasını sağlayacaktır.

Steam Seviyeniz Oldukça Önemli

Steam profilinizin seviyesi Güven Faktörü’nü artırmakta önemli bir rol oynar. Steam seviyenizi artırmak için oyunlar satın almalı, koleksiyon kartlarınızı tamamlayıp rozet oluşturmalı ve zaman zaman gelen görevleri yapmalısınız.

Unutmayın ki Valve Güven Faktörü’ne çok önem vermektedir. İstediğiniz kadar mükemmel skorlar elde etseniz de Güven Faktörünüz düşük ise siz bir hiçsiniz. Ayrıca yakın zamanda CS GO hile kodlarını sizler için hazırladık. İncelemenizi tavsiye ederim. Hepinize iyi oyunlar hoşça kalın, evde kalın 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here