CS GO Hile Kodları – Wallhack ve Daha Fazlası

0
142
CS GO Hile Kodları Nelerdir

CS GO hile kodları oyuna özel olarak geliştirilmiş temel olarak oyunun daha renkli ve daha eğlenceli bir hale getirilebilmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle de oyuncular tarafından son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak CS GO oyunu gibi son derece kapsamlı ve geniş özellikli bir oyunda sadece birkaç kod ile oluşan bir hile kod listesi bulunmaz. Söz konusu CS GO hile kodları listesi son derece uzundur. Çünkü oyun içerisindeki her işlem, her bölüm ve her fonksiyon ile ilgili olarak farklı ihtiyaçlara göre özel faydalı kodlar bulunmaktadır. Yani CS GO oyununda server için kullanılabilecek kodlar bulunduğu gibi daha fazla silah bulundurmaya yardımcı olacak oyun içi kodlarda bulunmaktadır. Bu sayede de oyuncuların yer aldıkları her alan ve bölüme göre değişen ihtiyaçlarına göre CS GO faydalı kodların sağlayacağı kolaylıklardan ve avantajlardan yararlanabilme imkanı sağlamaktadır.

CS GO Hile Kodları Nereye Yazılır

İlk olarak konsolu etkinleştirmeniz gerekiyor. Bunun için  ayarlara girin. Oyun ayarlarına tıklayın. En üstteki bölümün (Oyun Yazan Bölüm) en altındaki seçenek olan Geliştirici Konsolunu Etkinleştir‘i evet olarak değiştirin. ” (é yazan, genelde tab tuşunun üstünde olan) tuşa bastığınızda konsolunuz açılacaktır. Ardından arkadaşlarınızla veya botlarla bir maç açın. Konsolu açıp “sv_cheats 1” yazıp hileleri etkinleştirin (bunun için sunucunun sizin tarafınızdan açılmış olması gerekiyor ya da sunucuyu arkadaşınız açtıysa o da yazabilir).

Wall hack Kodu

sv_cheats 1 komutunu yazdıktan sonra konsolu kapattıysanız tekrar açın ve r_drawothermodels 2 yazıp Enter’e basın. İsterseniz mat_wireframe 1 kodunu da kullanabilirsiniz ama r_drawothermodels 2‘yi tercih ederim daha sade gözüküyor. Bu komutu kapatmak için de yapmanız gereken konsola r_drawothermodels 1 yazmanız.

CS GO Hile Kodlar Wallhack ve Bunnyhop

Radardan Görme

Konsolu açıp  mp_radar_showall 1 yazıp Enter’e tıklayın. Bu kod duvardan göstermek yerine  düşmanların yerini radardan göstermektedir.

Sınırsız Mermi

Konsolu açın ve sv_infinite_ammo 1 yazıp Enter’e tıklayın. Bu şarjör değiştirmenize gerek kalmadan sınırsız mermi almanızı sağlayacaktır. Eğer şarjör değiştirmek istiyor ama merminizin tükenmesini istemiyorsanız sv_infinite_ammo 2 komutunu kullanabilirsinz.

Bunnyhop

Konsolu açıp  sv_autobunnyhopping 1 ve sv_enablebunnyhopping 1 yazıp Enter’e tıklayın. Bu komut otomatik bunny yapmayı açar space tuşuna basılı tuttuğunuzda çalışır.
Bu komutu kapatmak için sv_autobunnyhopping 0 ve sv_enablebunnyhopping 0 yazın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here