CS GO Hizmet Madalyası Nasıl Alınır ?

0
143
hizmet madalyası nasıl alınır

Counter-Strike: Global Offensive ya da bilinen kısa adıyla CS GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından 21 Ağustos 2012’de tarihinde yayımlanan ve 7 Aralık 2018’de ise ücretsiz olarak tüm oyunculara açılmış olan, çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyunda bulunan rozetler, madalyalar ve rütbeler oyundaki ustalığınızı gösteren sembolik ifadelerdir. Bizde bugün sizlere bu madalyalardan biri olan CS GO hizmet madalyası nasıl alınır sorusundan bahsedeceğiz. Keyifli okumalar.

CS GO Hizmet Madalyası Nedir?

CS GO’da çeşitli alanlarda başarımlar kazanarak madalyalar ve rozetler kazanabilirsiniz. Bunlardan biriside Hizmet Madalyası. Bu madalyanın oyun içi akışa veya performansa herhangi bir etkisi olmamakla birlikte yalnızca profil simgesinin üzerine takılarak gösteriş amacıyla kullanılıyor. Peki bu hizmet madalyası nasıl alınır?, şartları nelerdir? bunları inceleyelim.

CS GO Hizmet Madalyası Nasıl Alınır?

CS GO’da rekabetçi veya normal oyun modlarında oyun oynadıkça deneyim puanı kazanırsınız.Her 5000 deneyim puanında bir seviye atlayabilirsiniz. Oyundaki maksimum seviye 40’tır. Hızlı seviye atlamak için ise rekabetçi oyun modunda daha fazla deneyim puanı kazanabileceğinizi unutmamalısınız. 40. seviyeye ulaştığınızda seviyeniz sıfırlanır. CS: GO’da hizmet madalyasını kazanabilmek için belli kriterlere sahip olmanız gerekiyor. Bu kriterlerden en önemlisi ise Seviye 40’a ulaşmak (Dünya Generali). Bu seviyeye ulaştığınızda bulunduğunuz yılın Hizmet Madalyasını kazanabilirsiniz. Aynı yıl içinde kazandığınız hizmet madalyasına bağlı olarak ise de hizmet madalyanız renk değiştirir.

cs go hizmet madalyası nasıl alınır

1 yıl içinde kazandığınız ilk hizmet madalyanızın rengi açık mavi ikinci sefer kazandığınızda yeşil, üçüncü sefer kazandığınızda koyu mavi, dördüncüsünde mor, beşincisinde pembe ve 6. kez kazanılan hizmet madalyasında ise kırmızı renge dönüşür.40.seviye olduktan sonra karşınıza gelen Hizmet Madalyasını talep et ekranından madalyanızı alabilirsiniz. Her ne kadar bu madalyaların oyunun oynanışına bir etkisi olmasa da profilinizi süslemekte kullanabileceğiniz bir madalyadır. Bugün sizlere CS GO oyunundan Hizmet Madalyasından ve bu madalyayı nasıl kazanabileceğinizden bahsettik. Eğer hala okumadıysanız CS GO’da İsim Değiştirme adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bizi Instagram‘dan takip etmek güncel yazılardan haberdar olmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere Oyunoxs okurları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here