CS GO Kan Silme Kodu Nedir? Nasıl Açılır?

0
114
cs go kan silme kodu nedir

Tekrardan hoş geldiniz Oyunoxs okurları. Bu yazımızda sizler için CS:GO’da Fps artırmak için kullanılabilecek bir kod göstereceğiz. Ayrıca CS:GO için Fps artırma yazımıza da bakabilirsiniz. Bugün bakacağımız kod Cs Go kan silme kodu.

CS GO Kan Silme Kodu Tam Olarak Ne İşe Yarar?

Kan silme kodu aslında sadece kan silmekle kalmıyor. Bu kod mermi izleri, bombalardan sonra kalan izler, bıçak izleri ve son olarak da haritada bulunan kanları silmektedir. Peki bu ne işe yarar? Bu gereksiz modelleme yaptıran şeyler size az da olsa Fps düşüşü yaşatır. Fps düşüşü ise her oyuncunun korktuğu ve nefret ettiği bir olaydır. Bu kod sayesinde gereksiz Fps düşüşlerinden kaçınmış olur oyun zevkimizi katlamış oluruz. Gelin kodu nasıl kullanacağımıza geçelim.

Kan Silme Kodu Nasıl Kullanılır?

Kan silme kodu config dosyaları için vazgeçilmez bir kod. Bu kodu ister bir tuşa atayarak isterseniz de konsola yazarak kullanabilirsiniz. Kodumuzun orijinal hali  r_cleardecals‘dır Ancak böyle kullanması kolay değil. Konsolu açıp her seferinde girmeniz gerekmektedir. Onun yerine belirli bir tuşa atayarak kullanmak daha mantıklı olacaktır. Onu ise şu şekilde yapıyoruz bind (seçtiğiniz tuş)  r_cleardecals. Eğer atamak istediğiniz tuşta farklı bir komut atalı ise kodumuzu değiştirmemiz gerekiyor. Örneğin Shift tuşuna atayacağımız zaman “bind shift +speed;  r_cleardecals” şeklinde yazmamız gerekiyor.

cs go kan silme kodu nasıl kullanılır

CS GO Basit Fps Artırma Yolu

Oyuna girip ayarlar kısmından görüntü sekmesine geliyoruz. İlk önce yapmanız gereken ayarlardan biri Görüntü Oranını 4:3’e çekmek. Hemen altındaki Çözünürlük ayarını da 1024×768 olarak ayarlıyoruz. Görüntü modu kesinlikle tam ekranda olmalı. Dizüstü Enerji Tasarruf Modunu da devre dışı bırakıyoruz. Gelişmiş Görüntü ayarları kısmından ilk 4 ayarı çok düşük veya düşük olarak ayarlıyoruz. Keskinliği Yumuştmayı yok olarak işaretliyoruz. Doku Filtreleme ayarını iki doğrusal süzme olarak ayarlıyoruz. Dikey Eşitleme ve Hareket İzi ayarını da Devre dışı bırakıyoruz. Umarız işinize yarayan bir yazı olmuştur. Bu tarz başka oyunlarda Fps artırma ve konsol komutları için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. İyi oyunlar Oyunoxs okurları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here