CS GO Para Kodu Nasıl Yapılır? Kod Nedir?

0
170
CS GO para kodu

CS GO para kodu hakkında her yerde çeşitli bilgiler bulunuyor. İnsanlar her türden ayarlama biçimini merak edip sorular soruyordu. Biz bu tarz bilgiler ile parça parça uğraşmak yerine hepsini bir yazı içerisinde toplama amacıyla bu yazıda bütün para kodları hakkında bulunan detayları açıkladık. Kullanım konusunda yapılması gereken adımları derlemeyi de unutmadık.

Kodlar Ne İse Yarar?

İlk olarak CS 1.6 veya daha eski sürümlerinden birini oynamış olan oyuncular bilir ki Valve yani CS ve Half Life gibi büyük FPS oyunlarının yapımcısı olan firma aynı zamanda Steam’in sahibi olan şirket, kendi oyunlarında oyun motoru olarak Source isimli bir oyun motoru kullanmaktadır. Bu oyun motoru şimdiki oyunlarında da kullanılsa da biraz daha gelişmiş versiyon olarak kullanıldığınız unutmayalım. Yukarıda bahsi geçen eski oyunları oynayanlar orada bulunan konsol kısmını bilirler bu kısımda çeşitli kodlar siz hareket ettiğinizde veya çeşitli hamleler yaptığınız zaman komutlar yazılmış hale gelir. Bu kısımda aslında oyunun komut kısmı ve çeşitli ayarlar yapılan kısmıdır. Oyunda kısmen bir yönetim hakkı gibi düşünebilirsiniz. Oyunu şekil olarak sahip olduğunuz yetki düzeyinde ayarlamalar ile kullanabiliyorsunuz. Harita değiştirme, silah alma, hile açma, silah görünümü değiştirme veya aim yapısını çeşitli kodları girerek ayarlayabiliyorsunuz. Ancak bu kodlar özel olduğu için elinizde olmadan bu tarz ayarları yapamazsınız.

CS GO para kodu
CS GO para kodu CS GO para kodu CS GO para kodu

Kod Listesi

Bu kodlar resmi eşleştirme oyunlarında sizin kullanımınıza açık halde olmayacaktır.

  • sv_cheats 1 : herşeyden önce açmanız yazmanız gereken koddur. Cheats açılmadan diğer kodlar çalışmaz.
  • mp_maxmoney 60000 : En fazla para limitini 16000 den 60.000’e çıkarır.
  • mp_startmoney 60000 : Başlangıç parası 60.000 yapar. İsterseniz farklı sayı ile değiştirebilirsiniz.
  • mp_buytime 9999 : İstediğiniz zaman satın alma menüsünden silah veya bomba alabilirsiniz.
  • mp_buy_anywhere 1 : Haritanın herhangi bir yerinde satın alma yapabilirsiniz.

Ekstra olarak CS GO Bot Atma kodu hakkında olan yazımıza bakarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

CS GO Para Kodu Nasıl Yapılır?

Oynanış bölümünde geliştirici konsolu açma kısmını evet olarak ayarladıktan sonra kendi kurduğunuz veya bir arkadaşınızın kurduğu oda da yukarıda ki cheats kodunu girip sonra para kodlarını girerek istediğiniz biçimde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bu tarz kaliteli içerikleri daha fazla görmek ve bize destek olmak için Instagram hesabımızı takip edip yorum ve beğeni atabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here