CS GO Smoke Çalışma Kodları Nedir ? – Güncel 2020

0
158
CS GO Smoke Çalışma Kodları

Bugün ki yazımızda sizlere CS GO Smoke Çalışma Kodları Nedir? CS GO Nasıl Oynanır? Sorularını sizler için araştırdık ve hazırladık. Keyifli okumalar.

CS GO Hakkında

Counter Strike Global Offensive 21 Ağustos 2012 tarihinde çıkmıştır. Bu oyun Steam ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen nışancı oyunudur. Bu oyunda 18 tane rank vardır ve bu ranklara çıkmanız diğer fps oyunlarına göre daha zordur. Valve iyi oynayan oyuncuları ve kötü oynayan oyuncuları ayırmak istemiş çünkü oyuncular arasındaki aim farklılıkları rank sistemini ve oyuncuların oynayış biçimlerini etkileyebilirdi. CS GO’da  beş ayrı oyun modu vardır.

 • Rekabetçi
 • Basit Eğlence
 • Silah Yarışı
 • Yıkım
 • Ölüm Maçı

CS GO’da topluluk sunucular diye bir eğlence serverleri vardır. Bu serverlar’da Jailbreak, 1v1 arena, Surf ve DeathMatch modları vardır. DeathMatch modunda ücretsiz bir şekilde silah,bıçak ve eldiven skinlerini değiştirebiliyorsunuz. Genellikle bu mod rekabetçi girmeden önce el ısıtmak için kullanılan topluluk sunucusudur. Oyunda belli bir silahlarda çok büyük saçmalar olmaktadır bu yüzden sprayınız iyi olmalıdır. Sprayınızı ve aiminizi geliştirmek istiyorsanız atölye bölümünde aim çalışacağınız bir map indirebilirsiniz.

CS GO Nasıl Oynanır?

CS GO oynamak için  ilk önce oyunun aim sistemini ve silahların sekmesini deneyerek öğrenmeniz gerekir. Bu oyunu takımınıza ve size yetecek bir şekilde oynamak istiyorsanız aiminizi geliştirebilirsiniz ama bunun yanında Flash, bomba ve smoke’u iyi kullanmanız gerekir. Smoke’u kullanmak oyun gidişatını değiştirebilir. Maplere göre smoke taktikleri vardır bu smoke taktikleri sizlerin side’a girmenizi kolaylaştırır. Sesli iletişimi kullanmanızı öneririz kullanmadığınız taktirde gördüğünüz düşmanların info’sunu veremeyerek kazanma şansınızı düşürebilirsiniz. Rekabetçi modunun haritalarını indirerek smoke taktiklerini harita içi deneyebilirsiniz. Genellikle smoke taktiklerini çalışırken her smoke’u attığınızda elinizden gidiyor ve smoke alabilmek için base geri dönmek zorunda kalıyorsunuz ama konsola kodlar yazarak smoke’u her attığınızda elinize tekrardan gelecektir. Gelelim CS GO Smoke Çalışma Kodları Nedir yazımıza.

CS GO Smoke Kodları

CS GO Smoke Çalışma Kodları Nedir?

CS GO Smoke Çalışma Kodları sizlerin haritalar üzerinde çalıştığınız taktiklerde daha iyi öğrenmenizi ve vakit kaybetmeden öğrenebileceğiniz yardımcı kodlardır. Bu kodları (é) tuşuna basarak karşınıza gelen panel yerine yazıyorsunuz.

 1. Sınırsız Mermi Kodu: sv_cheats 1
 2. Bomba Gidiş Göstergesi: sv_grenade_trajectory 1
 3. Flash Bomba Kodu: give weapon_flashbang
 4. Smoke kodu: give weapon_smokegrenade
 5. El Bombası Kodu: give weapon_hegrenade
 6. Molotof Kodu: give weapon_molotov
 7. Uçma Kodu: noclip
 8. Ölümsüzlük Kodu: god

Bu kodları aynı yazılış tarzıyla yazmanız gerekmektedir yoksa bu kodlar çalışmaz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım bu kodlar sayesinde senin öğrenmene yardımcı olmuşuzdur. Buradan Zula Hesabıma Nasıl Para Yüklerim? Adlı yazımıza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here