CS GO Steam Avatarları (En İyileri) Güncel 2020!

0
161
En İyi CSGO Steam Avatarları Güncel 2020!

En İyi CS GO Steam Avatarları Güncel 2020! Başlıklı bu yazımızda sizler için en iyi CS GO Steam avatarlarını araştırdık. Belirlediğimiz en iyileri bu yazımıza koyduk. Hem cool yani sade ve karizmatik tarzda hem de patlama ve aksiyon dolu farklı duvar kağıtları teması üzerine tasarlanmış güzel avatarlar olarak belirledik. İşte belirlediğimiz tüm resimler!

En İyi CS GO Steam Avatarları

 En İyi CSGO Steam Avatarları

CS GO aksiyonlarını seven ve desert eagle silahını kullanan arkadaşlar için oldukça hoş duran bir resim. Profilinize giren herkesi ilk gördüğünde biraz korkutacaktır.

CS GO Steam Avatarları

Daha sade ama bir o kadar garip bir askeri görünüme sahip olmak isteyenler için gayet kullanışlı bir resim olacaktır. Ayrıca Bordo Bereli birliğimizin hayranları kullanabilir.

CS GO Steam Avatarları

Deadpool ve süper kahraman hayranlarının çok hoşuna gidebilecek sade ve şık bir tasarım. Ancak birazda yasak işaretini andırmıyor değil. Gayet cool bir yapıya sahip olması güzel.

CS GO Steam Avatarları

Daha çok yazılımla uğraşan hacker tayfa için olsa da hoodie giymeyi seven ve cool sade bir yapıya sahip resim isteyen arkadaşlar için oldukça başarılı bir tasarım.

CS GO Steam Avatarları
CS GO Steam Avatarları arasında en beğendiğim bu oldu.

Bu resim ise tam efsaneleşmiş Dark Knight filminin jokerini çok başarılı biçimde lanse etmiş. Ürkütücü gözükmesine rağmen baya cool duran bir tasarım olmuş.

CS GO Steam Avatarları

Biraz led hastası olan ve parlak gözükmeyi sevenler için hoş duruyor. Ayrıca köpek severler özellikle saldırgan köpek türleri ve asi duruşlarına bayılan arkadaşlar için çok uygun bir tasarım diline sahip.

CS GO Steam Avatarları

İlginç bir tasarım olarak hem Spider-Man hem de Venom karışımı bir tasarım olmuş. Oldukça korkutucu ve tuhaf duruyor ama siyah tema seven arkadaşlar ve Venom hayranları için gayet uygun bir yapıya sahip olmuş.

CS GO Steam Avatarları

Sürekli cool ve karanlık temalar paylaştık şimdide biraz renkli ve hayat dolu bir batı kasabası tarzında tasarım ekleyelim dedik. Batı Amerika taraflarına ve kovboylara merakı olan arkadaşlar için güzel olmuş diye düşündük.

CS GO Steam Avatarları

Elbette olmazsa olmazımız olan Türk Bayrağımızı unutmadık ve bozkurt üzerinde bayrak temalı bir tane tasarım ekledik. Ülkemizin gücünü göstermeyi ve tanıtmayı unutmadık.

CS GO Steam Avatarları

Biraz karışık ve enteresan bir şey ekleyelim ayrıca ilginç görünüm isteyenler için böyle bir tasarımda ekledik. Kristal kırılma ve dağınık tasarım farklı bir hava katmış.

Son olarak en beğendiğim avatarın altına bir not bırakıyorum. Ayrıca oynayacak oyun bulamıyorsanız State of Survival oyunu hakkında olan yazıyı buraya bırakıyorum. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here