CS GO Yeni Güncelleme Notları…

0
130

Counter Strike 1999 yılında Valve şirketi tarafından geliştirilen bir FPS oyunudur. Oyunda iki adet farklı takım bulunuyor. Bunlardan birisi teröristler (T) diğeri ise anti teröristler (CT). Eğer teröristler takımında bulunuyorsanız göreviniz size verilen bombayı A veya B bölgelerine kurmak. Anti teröristlerin görevi ise teröristlerin kurduğu bombayı çözmek. Veya takımlar birbirlerini öldürmeye çalışıyor. Öldürdüğünüz rakip veya çözdüğünüz, kurduğunuz bombadan belli miktarlarda para alıyorsunuz. Raunt kazanırsanız bu para artıyor. Bu paralara oyun içerisinde silahlar veya ekipmanlar alıyorsunuz. İsterseniz uzak menzilli isterseniz yakın menzilli farklı silahlar alabiliyorsunuz. Oyun bu şekilde ilerliyor ve toplamda 16 raunt alan kazanıyor. Eğer oyunda 16’ya 1 puan kala ulaşamadan rakibiniz 15’e ulaşırsa beraberlik olur. Oyunun bu kadar popüler olması FPS türünde tek olması ve sürekli güncellenmesi diyebiliriz. Bizde bu gün sizlere CS GO yeni güncelleme notları hakkında konuşacağız.

CS GO Yeni Güncelleme ve Yenilikler

Önceki güncellemede çoğu silaha dengelemeler yapıldı. Bu silahlar şu şekilde ;

  • Deagle zıpladıktan sonra silah doğruluğunu kaybediyordu. Bu düzeltildi ve artık zıplayarak da Deagle ile düşman öldürmek basit.
  • AUG silahında dürbünü kapalıyken yapılan vuruşlar iyileştirildi. Dürbünü açıkken ise yapılan vuruşların atış doğruluğu düşürüldü.
  • M4A1-S şarjördeki mermi sayısı 20′ den 25 çıkarıldı ve silahın fiyatı 3100′ den 2900′ e düşürüldü.
  • SG553 silahın mermi atış hızı önemli ölçüde düşürüldü.
  • Tec- 9 oyuncular tarafından neredeyse hiç tercih edilmiyordu. Güncelleme ile silah doğruluğu iyileştirildi.
  • Bizon silahının zırh delmesi arttırıldı.

CS GO Yeni Güncelleme

CS GO son güncelleme ise şu şekilde ;

  • Demo oynatma sayesinde artık demo dosyalarının oynatılması ve ileri alınması ile ilgili çeşitli iyileştirmeler yapıldı.
  • Metin filtreleme ayarı ile Steam’ in filtrelemesi kullanılacak.
  • Video seçenekleri ile noubershader başlatma seçeneği yerine geçen uber gölgelendiricileri aktifleştirmek için bir seçenek olacak. Bu ayar sayesinde eski Intel kullanıcıları da yüksek FPS ile oyun oynayabilecek.

Evet değerli okurlar bugün ki yazımız da yeni CS GO güncellemesinden bahsettik. Unutmadan CS GO oyun bulmuyor sorunu ile ilgili yazımıza da göz atmayı unutmayın değerli okurlar. Diğer yazılarda görüşmek üzere.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here