CSGO Oyun Arayanlar Yanlış Gösteriyor (Çıkmıyor) Çözümü!

0
166
CSGO oyun arayanlar

CSGO oyun arayanlar konusu esas anlamda kendi düzeyinde oyuncuları görmeme ya daha yüksek rütbe ya da daha düşük rütbeli kişileri görme sorunu oluyor. Bazı arkadaşlar ise hiçbir şekilde oyuncuları ne resmini ne de adını veya rütbesini göremiyor. Bizde bu tarz sorunlar yaşayan arkadaşlar için detaylı bir çözüm rehberi hazırladık. Detaylara geçelim.

CSGO Oyun Arayanlar

Oyun içerisinde güncelleme ile eklenen ve gayet kullanışlı bir özellik. Esas amacı olarak daha düzgün ve size uygun kişiler ile birlikte istediğiniz rütbeli oyun modlarını oynamanız için yapılmış bir yapısı var. Ancak daha önemli olan kısmı ise kişilere bakılırken veya kendinizi bakılacaklar arasına eklerken tüm bilgileri yani rütbe, seviye, ülke ve seçkinlik durumu gibi önemli detayların gözükmesi oldukça güzel bir durum. Kendinizi koymak için sol tarafta bulunan sinyal dalgalarına sahip olan kuleye basıp istediğiniz rütbeli oyun modunu seçebilirsiniz ama eğer siz arıyorsanız yine aynı yerden oyuncu bul seçeneğini seçerek sağ tarafta listelenen oyuncuların bilgilerine bakarak size uygun olan oyuncuyu seçebilirsiniz. Eğer iptal etmek istiyorsanız yine aynı yere girip kendinizi listeleme kısmından çıkartabilirsiniz.

CSGO oyun arayanlar
CSGO oyun arayanlar CSGO oyun arayanlar CSGO oyun arayanlar

Oyuncu Bulmama Sorunu Çözüm Yöntemleri

Normalde aratma kısmına baktığınız zaman birçok farklı rütbe düzeyinde ama geneli Türkiye içerisinde olan bir listeleme yapılıyor ama bazen araya Rusya veya İspanya tarzı Avrupa ülkeleri denk gelebiliyor. Ancak bazı arkadaşlar aratma kısmına girdiklerinde bir şey çıkmıyor. Bu aslında oyunda oluşan tuhaf bir bug yani hata bu nedenle bazen 1-2 gün sonra düzeliyor bazen oyunu kapatıp açma ile bazen de Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrulatınca düzelebiliyor. Eğer yine olmadıysa yeni güncellemeleri bekleyebilir ya da oyunu silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bu arda CSGO kan silme kodu hakkında olan yazımıza bir bakın derim.

Yanlış Oyuncuların Gelme Sorunu Çözümü

Aslında bu tam bir soru değil. Size seçim yaparken tüm rütbelerde oyuncuları listeliyor siz oradan seçiyorsunuz. Ancak sizi diğerleri seçerken hep düşük rütbeli geliyorsa onun nedeni onların sürekli davet etmesi olacaktır. Bu sebeple size uygun olan daveti sizin kabul etmeniz lazım. Ekstra olarak bazı saatlerde size denk oyuncu bulunamayabiliyor. Ayrıca daha fazla bu tarz kaliteli paylaşımları görmek ve bize ufakta olsa destek olmak isteyenler Instagram sayfamızı takip edip paylaşımlarımızı beğenebilir. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here