Disney Sorcerers Arena Efsanelerin Çarpıştığı Yer!

0
109
Disney Sorcerer's Arena İnceleme

Disney Sorcerers Arena Efsanelerin Çarpıştığı Yer! Griptonite Games India Pvt. Ltd. tarafından geliştirilen ve Glu Mobile tarafından 24 Mart 2020’de Android ve iOS için yayımlanan Sıra Tabanlı Rol Yapma ve gerçek zamanlı PvP türünde olan oyunumuz Disney Sorcerer’s Arena, yeni efsanelerini aralarına katılmaları için bekliyor. Ayrıca bu oyunu Bluestacks kullanarak bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz. Peki nasıl mı? İşte detaylar!

Disney Sorcerers Arena Nedir?

Hindistanlı oyun şirketi Griptonite Games India Pvt Ltd. tarafından geliştirilen Disney Sorcerer’s Arena Sıra Tabanlı Rol Yapma türünde bir oyundur. Oyunumuz hala güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Oyunun yapımcısı Griptonite Games India Pvt Ltd. daha önceden geliştirdiği oyunlar ise Terminator Genisys: Revolution, Ben 10: Ultimate Alien – Cosmic Destruction ve Green Lantern: Rise of the Manhunters gibi bilinen karakterlerinde oyunlarını geliştirmişlerdir. Oyunu yayınlayan Amerikalı oyun şirketi Glu Mobile ise WWE Universe, MLB Tap Sports Baseball 2020, Restaurant Dash With Gordon Ramsay ve Deer Hunter 2018 gibi oyunlar yayınlamışlardır. Sizde efsanelerle birlikte savaşmak ister misiniz? Bu oyunu Bluestacks kullanarak bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz.

Disney Sorcerers Arena
Disney ve Pixar Karakterlerini Toplayın!
Yaptığınız her seçimin yolunuzu belirlediği büyücülerin cesur ve rekabetçi dünyasına girin. Savaşa hazır çok sayıda Disney ve Pixar efsanesinden listenizi oluşturun ve aksiyon dolu PVP arenasında güçlerinizi test edin.

Disney Sorcerers Arena Oyununun Özellikleri

  • Gerçek zamanlı PvP’de (Oyunculara karşı) savaşın.
  • Stratejik oyunu kontrol edin.
  • Savaşa hazır yüzlerce Disney ve Pixar Efsanesi toplayarak destenizi oluşturun.
  • Stratejinizi özgün karakter yetenekleriyle ortaya çıkarın.
  • Destansı takım savaşları ve günlük etkinlikler için Kulüp Fetihleri’ne katılın.
  • Bu oyunu oynamak ücretsizdir, ancak bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemeyi seçebilirsiniz, bu da Google hesabınızdan ücret alır. Cihaz ayarlarınızı değiştirerek uygulama içi satın almayı devre dışı bırakabilirsiniz.
Disney Sorcerer's Arena Oyunu
Takımınızı oluşturun!

Bluestack ile Bilgisayardan da Oynayabilirsiniz!

Oyunu dilerseniz bilgisayardan da oynayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise çok basit. Size verdiğimiz linkten Bluestack uygulamasını bilgisayarınıza kurarak yüzlerce mobil oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden mobil oyunları oynamak size oldukça avantaj sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here