Dynasty Scrolls kahramanlarla dolu bir Rol Yapma Oyunu!

0
25
Dynasty Scrolls kahramanlarla dolu bir Rol Yapma Oyunu

Dynasty Scrolls Kahramanlarla dolu bir Rol Yapma Oyunu! YOUZU(SINGAPORE)PTE.LTD. tarafından geliştirilen ve 20 Aralık 2020 tarihinde iOS ve Android için yayımlanan “Rol Yapma Oyunları” türünde olan oyunumuz Dynasty Scrolls yeni kahramanlarını bekliyor. Ayrıca oyunumuzu BlueStacks kullanarak bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz. Bilgisayardan nasıl oynayacağınızı bilmiyorsunuz? Yazımızın devamında sizler için yazdık. Herkese keyifli okumalar. İşte detaylar!

Dynasty Scrolls ile kahramanların dünyasına dal!

Çinli oyun şirketi YOUZU(SINGAPORE)PTE.LTD. tarafından geliştirilen ve yayımlanan oyunumuz Rol Yapma oyunları türündedir. Oyunun geliştiricisi ve yayımcısı olan YOUZU(SINGAPORE)PTE.LTD. stüdyosunun daha önce geliştirdiği oyunlar ise;

  • Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac
  • Forsaken World: Gods and Demons
  • The Rising Directory – Sengoku
  • Infinity Kingdom

Sizde Dynasty Scrolls dünyasında kahraman olmak ister misiniz? Bu oyunu BlueStacks kullanarak bilgisayarınızdan da kolayca oynayabilirsiniz.

Dynasty Scrolls

Dynasty Scrolls oyununun özellikleri!

Dynasty Scrolls, YOUZU şirketinin çıkardığı bu oyunda, bir taktiksel rol yapma oyunu olarak, ilk bakışta 2D bir platform oyununu benziyor ancak oyuncularına çok daha derin bir oynanış sunuyor. Efsanevi Çin kahramanlarından oluşan bir takım kuruyor ve fantastik öğeler içeren bir maceraya başlıyorsunuz. Savaşlar sıra tabanlı olarak tasarlanmış ve bir bölümü tamamlamadan önce düzinelerce düşmana karşı savaşmanız gerekiyor. Dahası, takımınızdaki her kahraman farklı yeteneklere sahip ve onları doğru şekilde seçmeniz gerekiyor: Ancak bu sayede görevlerinizi başarılı bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz. Gelişmiş kombo sistemi sayesinde takımınızın yeteneklerini çok daha etkili hale getirmenizi ve kişisel stratejiler belirleyebilmenizi sağlıyor.

Oyunda ayrıca izometrik bakış açısından oynanan “Historical” (Tarihi) bir mod da bulunuyor: Zhao Yun ve Lu Bu gibi gerçek Çin kahramanlarını yönetebildiğiniz bu oyun modunda, Çin tarihindeki efsanevi savaşları yeniden canlandırma şansınız oluyor. Gacha mekanikleri içeren Dynasty Scrolls, her giriş yaptığınızda 20 adet çağrı bileti kazanmanızı ve oyuna hızlı bir başlangıç yapmanızı mümkün kılıyor. Tarihi olaylardan esinlenen bu stratejik rol yapma oyunu, gacha mekaniklerini eğlenceli bir şekilde sunuyor ve derin oynanışı sayesinde tatmin edici bir deneyim elde etmenizi sağlıyor.

Dynasty Scrolls özellikleri

Bluestacks ile Bilgisayardan da Oynayabilirsiniz!

Oyunu dilerseniz bilgisayardan da oynayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise çok basit. Size verdiğimiz linkten Bluestacks uygulamasını bilgisayarınıza kurarak yüzlerce mobil oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden mobil oyunları oynamak size oldukça avantaj sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here