eFootball 2022 Sistem Gereksinimleri (PC)

0
50
efootball sistem gereksinimleri

Merhabalar sevgili Oyunoxs okurları. Bugün Pro Evolution Soccer 2022 yeni adıyla eFootball 2022 sistem gereksinimlerine bakacağız. eFootball 2022 Sistem Gereksinimleri nelerdir? İşte PES 2022 yerine geçecek eFootball 2022 Sistem Gereksinimleri:

PES oyunlarında oldukça çok vakit geçirdik.Arkadaşlarımızla iddialaşarak oynadığımız bu oyun artık eskisi kadar iyi değil özellikle Pro Evolution Soccer 2013’ten sonra FIFA ile rekabetinde gerilemeye başlayan Pro Evolution Soccer günümüzde istenilen performansı verememekte. eFootball 2022’nin çıkışı ile birlikte FIFA 22’ye ciddi anlamda rakip olması bekleniyordu. Fakat oyunda yaşanan sıkıntılar, grafik ve oynanışın kötü olması ve daha birçok kötü özellikten dolayı oyun oyuncuların gözünden düştü. Konami tarafından büyük beklentiler ile birlikte duyurulan ve futbol oyunlarında bir rekabet ortamı oluşturması beklenen eFootball 2022, çıkışı ile birlikte büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. Ücretsiz olarak çıkış yapan oyun, çıkışının ardından güncelleme almasına rağmen halen oyuncular tarafından sevilmedi. İlk çıktığından itibaren sosyal medyada oyuncular, oyunda yaşadıkları grafiksel hataları paylaştı.   Özellikle futbolcuların yüz ve vücutları, fizik kurallarına aykırı şekilde hareket ediyordu. Bu yüzden dolayı oyuncular, oyunun gerçekçiliğini zayıflatıp göz zevkini bozduğundan dolayı oyundan soğudu.

eFootball 2022, Konami Digital Entertainment tarafından geliştirilen ve Konami tarafından yayınlanan 30 Eylül 2021’de yayınlanmış bir futbol simülasyonu video oyunudur. Orijinal Pro Evolution Soccer serisinden eFootball serisine tamamen yeniden markalaştırıldıktan sonra oynaması ücretsiz bir oyun olmuştur. Oyun PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows, Xbox One, Xbox Series X, Android, ve iOS platformu için 30 Eylül 2021 tarihinde yayınlandı. Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Konami Digital Entertainment’ın yaptığı popüler oyun serisi PES’in yeni oyunu eFootbal 2022’nin PC sistem gereksinimleri belli oldu.

eFootball 2022 Sistem Gereksinimleri – PC

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here