Epic Games 27 Ağustos 3 Eylül Ücretsiz Oyunlar…

0
105
Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Epic Games bu hafta ücretsiz olacak oyunlar neler? Epic Games Store tarafından 27 Ağustos- 3 Eylül arası ücretsiz olacak oyunlar ve bu oyunların türleri, bu oyunların geliştiricileri ve dağıtımcıları kim, oyunlar hakkındaki bilgileri araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Epic Games 27 Ağustos 3 Eylül Ücretsiz Oyunlar…

Epic Games Store tarafından bu hafta ücretsiz yapılan oyunlar, HITMAN ve Shadowrun Collection, 27 Ağustos saat 18.00’de ücretsiz olan bu oyunları 3 Eylül saat 18.00’e kadar para ödemeden alabilirsiniz. Peki HITMAN ve Shadowrun Collection oyunlarının türleri ve geliştiricilerilerini sizler için araştırdık ve yazdık. İlk olarak HITMAN ile başlayalım.

HITMAN

IO Interactive tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından dağıtılan HITMAN 31 Ekim 2016’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yaptı. HITMAN bölüm bölüm yayınlanan gizliliğe dayalı aksiyon-macera ve üçüncü şahıs kamera açısıyla oynayabildiğimiz Ajan 47 ile çeşitli suikastlar ve bu suikastları farklı farklı yollarla yapabildiğimiz oyunun Metacritic puanları ise şu şekilde;

  • PC için 83 puan,
  • PlayStation 4 için 84 puan ve
  • Xbox One için ise 85 puan alarak her platformdan yüksek puanlar alarak iyi bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar 27 Ağustos 3 Eylül

Shadowrun Collection

3 oyunu kapsayan Shadowrun Collection’da; Shadowrun Returns, Shadowrun; Dragonfall – Director’s Cut ve Shadowrun Hong Kong – Extended Edition oyunlarını içermektedir. Harebrained Schemes tarafından geliştirilen ve aynı şirket tarafından dağıtılan Shadowrun Collection’un ilk oyunu olan Shadowrun Returns  25 Temmuz 2013, ikinci oyun Shadowrun; Dragonfall – Director’s Cut 18 Eylül 2014 ve son oyunu Shadowrun Hong Kong – Extended Edition ise 20 Ağustos 2015’te çıkış yaptı. Shadowrun serisi ise Cyberpunk bir evrende geçen, izometrik açıyla oynadığımız bir rol yapma oyunudur. Shadowrun oyunlarının Metacritic puanları ise şu şekilde;

  • Shadowrun Returns PC için 76 puan,
  • Shadowrun; Dragonfall – Director’s Cut PC için 81 puan ve
  • Shadowrun Hong Kong – Extended Edition PC için ise 81 puan alarak iyi bir oyun serisi olarak karşımıza çıkıyor.

Epic Games 27 Ağustos 3 Eylül Ücretsiz Oyunlar

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Epic Games Store’un bu hafta ücretsiz dağıttığı oyunlar bu şekildeydi. HITMAN ve Shadowrun Collection’u Epic Games hesabınıza eklemeyi unutmayınız. Ayrıca geçen günlerde fragmanı yayınlanan Call of Duty Black Ops Cold War hakkındaki yazımıza da bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here