Epic Games AER Oyununu Ücretsiz Veriyor!

0
104
Epic Games AER Oyununu Ücretsiz Veriyor

Epic Games AER Oyununu Ücretsiz Veriyor! Başlıklı yazımızda öncelik olarak Epic Games firması hakkında genel bilgilendirme yaptık. Sonrasında ise verilen oyunumuz olan AER hakkında önemli bilgileri derledik. Genel oyun yapısı oynanış mekanikleri ve oyun türüne göre size uygun bir oyun olabilir konusunda yardımcı olduk. Son olarak oyunu nasıl alacağınızı anlattık. Şimdi detaylara geçelim!

Epic Games Hakkında Genel Bilgi

ABD merkezli büyük bir oyun firması olan Epic Games insanlar tarafından daha çok Fortnite ya da Unreal Engine oyun motoru ile tanınmıştır. Ayrıca eski nesiller Unreal Tournament oyunu ile de bilebilir. Farklı olarak herkes bilmez ama gerçek anlamda Epic Games Tencent Holdings şirketlerine bağlı bir firmadır. 1991 tarihinde Tim Sweeney ve Mark Rein tarafından kurulmuştur. Kurulumundan beri CEO olarak görev yapan kişi Tim Sweeney’dir. Gayet başarılı bir konumda olan Epic Games oldukça iyi düzeyde para kazanmaktadır. Detayları için buraya Epic Games hakkında bir yazı bırakıyorum. Ücretsiz oyunlar için takipte kalmayı ve bültenimize katılmayı unutmayın.

Epic Games AER Oyununu Ücretsiz Veriyor

AER-Memories of Old

Bir kuşa dönüş ve gökyüzünde süzülen adalardan oluşan canlı bir dünyayı uçarak keşfedip deneyimle. Her adımında dünyanın sonuna daha da yaklaşacağın kayıp antik harabelerin arasına dal. Biçiminde biliniyor. Genel anlamda macera oyunudur. Tüm PC platformlarına çıkmıştır. Çizgi film tarzı ilginç grafik tarzı ile yapılmıştır. Daedalic Entertainment ve Forgotton Key firmalarının ortaklığı ile yapılmış bir oyundur.

Epic Games AER Oyununu Ücretsiz Veriyor
Oyun içi görsel

Epic Games AER Nasıl Ücretsiz Alınır?

İlk olarak bir Epic Games hesabınız olmalıdır. Eğer yok ise yukarıda bulunan Epic Games yazısı üzerinden koyduğum bağlantı ile bakıp açabilirsiniz. Şimdi hesabınız açtığınızı varsayalım. Epic Games sitesine veya uygulamayı kurduktan sonra PC üzerinden mağaza sayfasına girin. Mağaza sayfasında keşfet ve göz at kısımları sol üst kısımda bulunur keşfet kısmına basmalısınız. İlk bölmede haberler bulunur bu kısımdan bazı haberleri öğrenebilirsiniz. Alt kısmında ise ücretsiz oyunlar kısmı bulunur. Buradan üzerine basıp aşağı kısımdan alabilirsiniz. 02 Temmuz saat 18.00’a kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kütüphanenize eklendiği zaman asla kaybolmaz, istediğiniz zaman girebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here