Epic Games Ark: Survival Evolved Oyununu Ücretsiz Veriyor!

0
107
Epic Games Ark: Survival Evolved

Epic Games Ark: Survival Evolved Oyununu Ücretsiz Veriyor! Epic Games kendi platformu üzerinde her hafta yaptığı bu kampanya üzerinden verdiği yeni oyunu inceledik ve almanız için yapmanız gerekenleri belirledik. Hem Epic Games hakkında hem de oyun hakkında önemli bilgileri araştırıp sizler için derledik.

Epic Games Hakkında Genel Bilgi

Oldukça büyük bir oyun firması olan Epic Games insanlar tarafından daha çok Fortnite ya da Unreal Engine oyun motoru ile tanınmıştır. Çoğu firma gibi bu şirkette ABD merkezli bir firmadır. Ayrıca gerçek anlamda Epic Games Tencent Holdings şirketlerine bağlı bir firmadır. 1991 tarihinde Tim Sweeney ve Mark Rein tarafından kurulmuştur. Kurulumundan beri CEO olarak görev yapan kişi Tim Sweeney’dir. Şu an gayet başarılı bir konumda ve büyük bir şirkettir. Detayları için buraya Epic Games hakkında bir yazı bırakıyorum.

Epic Games Ark: Survival Evolved

Ark: Survival Evolved

Ark: Survival Evolved, ilk 2 Haziran 2015 tarihinde piyasaya sürülmüş bir aksiyon-macera hayatta kalma türünde bir video oyunudur. Studio Wildcard, Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement firmalarının iş birliği ile tasarlanmıştır. 2017 senesinin Ağustos ayında Microsoft Windows, PS4, Xbox One, MacOS, Linux için yayımlanmıştır. Online yani çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilme özelliğine de sahiptir. Ayrıca Tek oyunculu olarak da oynayabilirsiniz. Kayd Hendricks tarafından tasarlanmıştır. Yayıncısı ise Studio Wildcard olarak bilinmektedir. Ayrıca oyun Epic Games firmasına ait olan Unreal Engine 4 oyun motoru ile yapılmış bir video oyunudur. Bu oyunda Ark adında olan bu esrarengiz adada dinozorlar ve çeşitli yaratıklar arasında maceralara ve keşiflere atılıyorsunuz.

Epic Games Ark: Survival Evolved
Oyun içi görsel kesiti

Epic Games Ark: Survival Evolved Nasıl Ücretsiz Alınır?

İlk olarak bir Epic Games hesabınız olmalıdır. Eğer yok ise yukarıda bulunan Epic Games yazısı üzerinden koyduğum bağlantı ile bakıp açabilirsiniz. Şimdi hesabınız açtığınızı varsayalım. Epic Games sitesine veya uygulamayı kurduktan sonra PC üzerinden mağaza sayfasına girin. Mağaza sayfasında keşfet ve göz at kısımları sol üst kısımda bulunur keşfet kısmına basmalısınız. İlk bölmede haberler bulunur bu kısımdan bazı haberleri öğrenebilirsiniz. Alt kısmında ise ücretsiz oyunlar kısmı bulunur. Buradan üzerine basıp aşağı kısımdan alabilirsiniz. 18 Haziran saat 18.00’a kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kütüphanenize eklendiği zaman asla kaybolmaz, istediğiniz zaman girebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here